Wpis z mikrobloga

Jaki polecilibyście TV tak koło 42 cali Full HD i HDR? Nie potrzebuje żadnych smart tv ani innych funkcji poza dobrej jakości wyświetaczem (telewizor będzie podłączony do kompa + mam Fire sticka). Wyznacznikiem jest najlepsza cena/jakość.

#telewizory #rtv i troche #pcmasterrace bo pewnie sie znajo.
  • 25
  • Odpowiedz
@DeafSilence: teoretycznie wyższy numer powinien oznaczać lepszą serię, więc może ma jakieś ficzery których nie ma 6162 i dlatego wyższa cena za mniejszą przekątną
  • Odpowiedz
@MarSlayer: właśnie chyba stwierdziłem, że jednak będę szukał 32" FullHD, bo 4k mi komp i tak nie uciągnie, a przy 32 calach to ma średni sens. I tak już wertuje godzinami i jest tego tyle, że nie wiadomo na co się zdecydować.

Także szukam Jakiegoś 32" możliwie gołego z jakimś #!$%@? obrazem ()
  • Odpowiedz
@DeafSilence: nie ma takich, a jak są to kosztują tyle co 40". Szukaj min 40" Dobra opcja to Samsung 40K5600, albo Sony W655, dobre TV z niskimi inputlagami, jak chcesz HDR i dobrą jasność nowe Samsungi 43M6172
  • Odpowiedz
Samsungi 43M6172


@petex: no fajnie to wygląda. Nie wiesz czy podstawka obracana? Bo nie będzie stał prostopadle do ściany

na forum piszą, że niby 43KU6400 lepszy

ale #!$%@? drozszy.
  • Odpowiedz
@DeafSilence: Stała noga, obecnie żaden TV nie ma już takiej podstawki ze względu na wyważenie, wieszaj na ścianie na uchwycie obrotowym. Coś więcej mi możesz powiedzieć do czego potrzebujesz? Mogę coś jeszcze innego popatrzeć, jestem z branży
  • Odpowiedz