Wpis z mikrobloga

@LuckyLuciano: niestety, to silniejsze ode mnie. Zawsze jak widzę konia #!$%@? pedał gazu i #!$%@? w zwierzaka. Szkoda, że zwykle są za metalowym ogrodzeniem, nawet nie wiesz ile mnie teraz składka OC kosztuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: Tekst sformułowany strasznie, ale w przesłaniu bardziej chodzi o fakt, że koń słysząc/widząc przejeżdżający szybko samochód bardzo łatwo może się spłoszyć i wskoczyć kierowcy prosto pod koła.
  • Odpowiedz
  • 1
@LuckyLuciano Cóż, może nie warto, ale spróbuję. Zdarza się, że będąc w terenie z końmi, że trzeba przejechać przez ulicę. Czasem ludzie są rozsądni i zwalniają, zachowują odstęp, są uważni. Bardzo często jednak zdarzają się debile, którzy serio nie zwalniają, a nawet przyspieszają. Jest to bardzo niebezpieczne dla obu stron, więc niestety nie wiem co takim ludziom w głowach siedzi. Nawet motocykliści zapieprzają nie zwracając uwagi. Tekst z obrazka może mało obrazuje
  • Odpowiedz
@LuckyLuciano: bo jak ci wyskoczyl z #!$%@? wie kad i sprobujesz ominac i sie #!$%@? w row czy drzewo to potem nikt ci nie da odszkodowania tylko bedziesz lezec i tyle bo kon #!$%@? albo wlasciciel powie ze nic nie bylo
  • Odpowiedz