Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Tak mnie już nudzi ten #!$%@? świat, nic się nie dzieje, spadłaby wreszcie jakaś bomba na #!$%@? australie, albo kanade, a nie głaskają się tylko po tych #!$%@? jądrach i jest #!$%@? pompowanie balonika, O #!$%@? KOREA PÓŁNOCNA STRASZY, SANKCJE, #!$%@? SANKCJE DAJOM CHINY OLABOGAAAA, PRZECIEŻ TO ZARA WOJNA ŚWIATOWA, FLOTA USA NA PACYFIKU, POWTARZAM, FLOTA USA NA PACYFIKU JA JEBE WSZYSCY DO SCHRONU. Albo chociaż #!$%@?ąłby jakiś meteor w antakrtyde i zgineli wszyscy #!$%@? do równika - o, to by było ciekawe.
A nie jakiś #!$%@? konflikt na ukrainie. #!$%@? albo ta nudna piłka nożna, mógłby chociaż ten #!$%@? messi przejść do Legii Warszawa a nie #!$%@? nudzi w tej barcelonie 1000 lat. A ta cała, #!$%@? liga mistrzów? Od lat biją się w niej te same drużyny i tylko #!$%@? walka kto ma więcej farta, kto się lepiej przygotuje, i po #!$%@? to oglądać jak wiadomo że wygra jakiś klub z budżetem 500 milionów plus i za rok to samo, wygrałby od czasu do czasu #!$%@? nie wiem, jakiś Puszcza Niepołomnice, czy #!$%@? wie co tam w tej 2 lidze mamy. W TV non stop to samo, #!$%@? filmy akcji, thrillery, o kant dupy to rozbić, dali by jakieś ostre gore albo #!$%@? żeby było po co kupować ten #!$%@? abonament. Na wykopie? Ciągle te samem memy, rozdajo w które klikają idioci, myślący że uda im się coś #!$%@? ugrać za kliknięcie myszkiem. Czasami to nawet idzie spotkać ten sam śmieszny obrazek wrzucony w gorące DZIEŃ PO DNIU! Gdzie jest #!$%@? naga Katy Perry albo wideo z zamachu na latający pojazd smoleński się pytam? Dochodzę do wniosku że nic się #!$%@? na tym świecie nie dzieje ciekawego... albo po prostu nie potrafię szukać ¯\_(ツ)_/¯

#pasta #comysle #heheszki #niepopularnaopinia
  • Odpowiedz