Wpis z mikrobloga

#!$%@? xD co się #!$%@?ło, wróciłem do Krakowa żeby odebrać zostawiony portfel w Biedronce z Dębicy xD Był w biedronkowym sejfie xD Spieszę się na ciapong, kupiłem bilet w biletomacie i odrazu dkasowalem, cyk myk pyk, bilecikidokontroli.wav, #!$%@? masz garść biletów i szukaj, i #!$%@? nie ma (kontroler #!$%@? oszust) mówi że jest bilet ale kasowany o 8:14 dzikie flow, szukam dalej biletów nie ma, #!$%@? #!$%@? to pewnie zgubiłem, dawaj mandat bo się jeszcze spóźnię na pociag, i #!$%@? myk mandat, w pociągu ogarnąłem co się stanelo,: kasownik #!$%@?ł datę i godzinę poza bilet tak że ten kretyn kontroler mi wkręcił, że został skasowany o 8:14

I teraz pytania miał ktoś taka akcje? xD

Czy będą logi kupionego biletu? Kupowałem karta platnicza?

Dzwoniłem do MPK i do renomy ( firma kontrolerowxD zatrudniająca tych parszywych oszustow) i nie chcieli zablokować nagrań monitoringu w środku MPK bo widać jak kupuje bilet i odrazu kasuje.

#krakow
  • 19
  • Odpowiedz
@NikczemnyJudasz zacznijmy od tego że nie dostałeś mandatu

Bilet masz mieć podczas kontroli, po skasowaniu należy się upewnić, cóż twój problem

Czy będą logi kupionego biletu? Kupowałem karta platnicza?


Nic ci one nie dadzą bo masz mieć skasowany bilet
  • Odpowiedz
@Andczej: Ty jesteś głupi? Czy udajesz? xD Przyjąłem mandat, koleś mi wmawiał, że nie miałem biletu chociaż go fizycznie mu pokazywałem przed oczami xD (byłem #!$%@? i ten koleś był idiotą, że nie ogarnął że ten bilet jest ważny). Wystawił mandat bo mi się spieszyło, zapłaciłem za niego w Renomie i teraz dostanę zwrot.
  • Odpowiedz
@NikczemnyJudasz zaczynając od podstaw to taka, że jak zaznaczyłeś przyjałeś opłatę, nie miałeś wyboru bo jeśli uznali brak biletu to nie miałeś wyjścia i możliwości odmowy

gdyby to był mandat masz praktycznie zerowe szanse na odwołanie się, jako że to jest tylko opłata dodatkowa to mogłeś się odwołać
  • Odpowiedz
@NikczemnyJudasz: ogolnie na wszelkie kroki jest za pozno. popajacowales troche przed kontrolerem. Gdybys mial jeden bilet i mu go okazal to bys ogarnal ze ci zle skasowal kasownik. wtedy moglbys powiedziec to kontrolerowi a on mialby obowiazek sprawdzenia czy kasownik kasuje poprawnie. jezeli kasowalby ale niepoprawnie (a ty miales jakies cyferki z tego co mowisz na bilecie) to ty jestes wygryw. gdyby nie kasowal wcale albo kasowal poprawnie a po prostu
  • Odpowiedz
@ormek: No zakręcona akcja trochę, tą opłatę dodatkową zapłaciłem podczas składania reklamacji, bo tak mi doradzili, że jak ta reklamacja nie zostanie unieważniona to wtedy będę musiał zapłacić pełną kwotę ponad 240 zamiast 121.90. Dobrze, że był ten monitoring i, że to anulowali, bo nie chciałem nikogo oszukać a tylko przejechać jak pijany biały człowiek pare przystanków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz