Wpis z mikrobloga

Niedawno po prawie trzech latach związku, zostawił mnie #rozowypasek, bo nie pasujemy do siebie. Plusy takie, że po prostu to zrobiła, zamiast szukać bolców itp. Minusy takie jednak, że mnie zostawiła :< Tak więc powracam do grona #tfwnogf.
Nie musicie dawać plusów, ale dajcie kilka słów otuchy :D
  • 17
  • Odpowiedz
@Xax92: Po trzech latach się nagle zorientowała, czy wcześniej truła Ci zad o jakieś rzeczy? Generalnie najlepiej po prostu wyciągnąć jakieś dobre, sensowne wnioski ze związku. Doświadczenia i tych dobrych chwil jakie przeżyliście nikt Ci nie zabierze. Oby w przyszłości Ci się przysłużyły by stworzyć stabilniejszy związek. :-)
  • Odpowiedz
@Xax92: dasz radę. Nie chlej za dużo, zakładaj tindera i korzystaj, bo może okazać się, że zaraz jakiś inny #rozowypasek na dłużej pojawi się na horyzoncie. I nie pakuj się od razu w jakieś głębsze relacje, odczekaj jakiś czas. Będzie dobrze murku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po trzech latach się nagle zorientowała, czy wcześniej truła Ci zad o jakieś rzeczy?


@iEarth: chyba nie że się nagle zorientowała, bo trochę mogła mieć racji. Nagle po prostu stwierdziła, że to koniec. Bez właśnie choćby trucia, że powinniśmy coś zmienić.

@31listopada: pić mam nadzieję będę pił tyle co zwykle xD. Na tindera itp narazie średnio ochota. Skoro już jestem wolny, to przynajmniej przez jakieś czas byłoby dobrze
  • Odpowiedz
I albo się tym ostatecznie bardzo nie przejmujesz, albo to po prostu maskujesz śmieszkowaniem o kawalerskim życiu. :-)


@iEarth: a cóż mi innego pozostało, jak nie kawalerskie życie teraz? xD
  • Odpowiedz
  • 34
@Xax92 chciałem się pośmiać że dziecko urodzone w '92 ma problemy związkowe ale zdałem sobie sprawę, że to znaczy że masz 25 lat, a ja jestem stary jak #!$%@?. Feelsbadman.jp2
  • Odpowiedz
@Xax92:

po prostu to zrobiła, zamiast szukać bolców itp


Jak ją spotkasz za jakiś czas idącą za rączkę z tym kolegą,co to ostatnio "tylko z nim pisała" to sie nie zdziw xD
Powodzenia!
  • Odpowiedz