Wpis z mikrobloga

Pograłem wczoraj w Starcrafta 1(nie remastered) ale po przejściu wszystkich kampanii w sc2 i kilkaset godzinach gry sc2, nie mogę się przełamać do tej przestarzałej mechaniki, a dawniej kilka razy przeszedłem sc bw.
Poczekam aż będzie taniej to remastered i wtedy może podejdę żeby przypomnieć sobie historię ale coś czuję że to będzie droga przez mękę. A może ja coś nie ogarniam, nie można scv planować roboty z shiftem? Czemu armia łazi w losowy sposób i jak napotka przeszkodę to idzie gdzieś w #!$%@??
#starcraft #sc2
  • 9
@entrop: tak też robię, ale moim zdaniem warto ostrzec ludzi którzy się przyzwyczaili do niektórych rzeczy z sc2, żeby nie było rozczarowania po wydaniu 15$
O to mi właśnie chodziło co w tym ps., takie informacje :p Pogram i w 1 ale jak będzie taniej, bardziej się ta gra nie zestarzeje, a może trochę zapomnę sc2
@Niechcesieobudzic: przeszedłem sc+bw przed premierą sc2, byłem zachwycony (muzyka nadal mi się bardziej podoba w 1), teraz przeszedłem SC2 z LOTVem przed premierą sc1remastered. Odpaliłem remastered, odpaliłem opcje HD, wygląda niebo lepiej od pierwszej edycji (ale wciąż mocno z tyłu od dwójki), natomiast... mechanika kopie po jajach. 9 marines, 8 w jednej grupie, 1 w drugiej :D SCV jedzie do raily pointa minerałów, ale ich nie zbiera, ogólnie wesoło jest :D