Wpis z mikrobloga

@piotr-maszkar: układy układziki - wszędzie spiski XD Polonia to klub z garstka kibiców - ile przychodzi na mecze? Jest chociaż 2 tys? Wątpię. Te twoje gadania o kibicach idących z prądem - weź bo się posikam XD jakoś po mistrzu dla Polonii w 2000r nie narobiło się kibiców sukcesu XD prawda taka, ze ten klub umiera śmiercią naturalna, wątpię żeby ktoś z biznesu chciał jakieś poważne $ ładować w coś co
@peetee: @peetee: ranking UEFA XD XD XD XD XD XD
Ten sam ranking UEFA, który ma taki sens, że niżej od Legii plasuje się w nim Olympique Marsylia, Inter Mediolan, Trabzonspor, Torino, Real Sociedad, Southampton, Swansea, Dinamo Moskwa czy Dinamo Zagrzeb, a wyżej są potęgi takie jak Łudogorec Razgrad czy FC Kopenhaga? XD XD XD

boże błagam już przestań się kompromitować
@Ojcomitam: nie czaisz oczywiście że odnosiłem się do leszka poznań który to rzekomo miał wspaniałe i obszerniejsze sukcesy w Europie niż Legia? To ty się kompromitujesz.
Ten sam ranking UEFA, który ma taki sens, że niżej od Legii plasuje się w nim Olympique Marsylia, Inter Mediolan, Trabzonspor, Torino, Real Sociedad, Southampton, Swansea, Dinamo Moskwa czy Dinamo Zagrzeb


@Ojcomitam:
+ gamoniu ranking uefa obejmuje 5 ostatnich lat. Jeśli te drużyny mają niższy współczynnik niż Legia to znaczy że mniej osiągnęly w Europie niż ona. Co pozwala sądzić że (pewnie nie teraz) Legia grała by z tymi klubami jak
@Ojcomitam: chwila chwila, ale wymagasz ode mnie argumentów które stoją za tym że osiągnięcia Legii stoją wyżej od tych Lecha (naprawdę nie wiem co tu udowadniać, byle dziecko to zauważy), a Ty nie podałeś żadnych argumentów które twierdzą że to Lech osiągnął więcej. Twoim jedynym argumentem jest to że #!$%@?ć Legię.
@Ojcomitam: Czy ty jesteś normalny? xD może dlatego że cała dyskusja odnosi się do #!$%@? postu który mówi:

przecież przygody Lecha w pucharach przewyższają "osiągnięcia" Legii. Wygrać z City to coś więcej niż dostać 14 bramek od Dortmundu.


na co mi odpowiedziałeś że nie mam argumentów. Jak Ci zacząłem je przedstawiać to zaczynasz mówić że nie gadamy o Lechu. Już mi nie odpisuj bo naprawdę ciężko się prowadzi dyskusję z kimś
@vajroos: Polonia ma swoich wiernych fanow w calej Polsce, a to ze frekwencja jest na poziomie 1-2 tys w 3lidze z takim stadionem to nie ma co narzekac. Popatrz na Widzew, czy Lks na starym obiekcie frekwencja podobna moze troche wieksza, a zrobili stadion i nagle okazalo sie ze sprzedali 15 tys karnetow. Gdyby Wam nie sprezentowali stadionu to bylibyscie tu gdzie my z frekwencja 2tys na mecz i nie mow,
@piotr-maszkar: nie porównuj Polonii do ŁKS czy Widzewa bo tam pół miasta jest za jedna drużyną, pół za drugą. A jaki jest podział w Warszawie? Oprócz okolic Muranowa i Nowego Miasta to praktycznie pojedyncze przypadki. Mało kto z nich się identyfikuje z klubem, do tego bójki na "kamiennej" pomiędzy frakcjami XD Legii bez nowego stadionu i tak kibicowała znacząca większość Warszawy i okolice podwarszawskie. Zaklinajcie dalej rzeczywistość ale prawda jest taka
@peetee: to w takim razie ty masz problem z rozumieniem tekstu pisanego i to jeszcze napisanego przez samego siebie, bo ja się odnosiłem do tego:

bo napisałem już na wykopie elaboraty na temat wyższości Legii nad innymi klubami
@Ojcomitam: no i super, Legia nie jest nad innymi klubami? xD To ktoś się dostał z polskich klubów w tym roku do pucharów żeby twierdzić że jest inaczej? Ile Legia zdobyła mistrzostw w ostatnich 5 latach? Ile polskich klubów grało w pucharach oprócz Legii w ostatnich 5 latach? JEDEN

Przepraszam ale jeśli rzeczywiście Legia nie jest wyżej od innych polskich klubów w tej chwili to serdecznie poproszę o wskazanie mi klubu
A i tak:

- nie potrafi zdystansować reszty ligi

- odkąd jest finansowym hegemonem ani razu nie zdobyła przekonująco mistrzostwa i męczy się do samego końca rozgrywek

- dostaje regularne #!$%@? na wioskach

- ma absurdalnie bzdurną politykę transferową i ściąga europejski szrot

- mając gigantyczne nakłady na promocję i ogromną audiencję w mieście nie potrafi zapełnić stadionu w więcej niż paru meczach w sezonie

- i tak się zadłużyła i ma