Wpis z mikrobloga

Miał ktoś problem polegający na tym, że konsola nie chciała się włączyć? Pad w ogóle nie łapał (migające światełko - nie mógł znaleźć połączenia), a po wciśnięciu na konsoli tylko było słychać piknięcie, ale konsola nadal się nie chciała włączyć. Odłączyłem zasilanie i dopiero złapała, ale zaczęła od "Sprawdzanie stanu pamięci masowej systemu" i wreszcie po ukończeniu odpaliła system.

Miał ktoś podobną sytuację? Jakiś czas nie aktualizowałem systemu, bo ludzie pisali, że jakieś problemy mieli po jej wgraniu. Sam też nie gram online. Może to z tego wynikać?
#ps4 #playstation #konsole #kiciochpyta #pytanie
  • 5
@czrls @blinxdxb
Dzięki za odpowiedź. W necie na szybko wyczytałem, że ludzie tak mieli po tym jak np. w trybie uśpienia padł prąd. A propos softu: można bez strachu ściągnąć najnowszą aktualizację? Tak jak pisałem, ostatnio sobie odpuściłem po tym jak inni pisali, że jakieś dziwne rzeczy im się działy po wgraniu.
@Obywatel_Kondominium najnowsza, czyli ta ogólnodostępna, czy testowa? Ja z żadną do tej pory problemu nie miałem, ale zawsze się zdarzają pojedyncze przypadki, u których aktualizacja powoduje problemy, w wersji testowej jest to zapewne częstsze