Wpis z mikrobloga

Netflix wyprodukuje film o Andersie Breiviku. tymczasem w komentarzach pod znaleziskiem:

Ehhh, znowu kino superbohaterskie...

za kilkanascie lat bedzie bohaterem bo walczyl w slusznej sprawie

teraz kręcą o nim filmy, a za pare lat bedą mu stawiać pomniki

wyjdzie na wolność to zostanie prezydentem jeszcze xD

No i #!$%@? prawidłowo. Jeszcze Europa zatęskni za Breivikiem.

w koncu film o bohaterze

Chrześcijański fanatyk prawicowiec miał czelność narzekać na nieskazitelne lewicowe poglądy

Mam nadzieję że pokażą go w dobrym świetle

Uważa, że to lewica jest odpowiedzialna za to co się dzieje w Europie(tutaj trudno się z nim nie zgodzić).

Zrobią z niego psychola jak do tej pory robią a temat, który chciał nagłośnić przejdzie bokiem

jego planem od początku było stać się pewnego rodzaju ikoną walki, o której będzie głośno przez dziesięciolecia

Znając Netflix pokażą tylko jedną stronę

ludzie I tak swoje wiedza a jak zrobi sie glosniej to wiecej z nich pozna inne strony.


Tyle razy czytałem na wykopie komentarze pokroju "hurr duur dlaczego muzułmanie nie odetną się publicznie od terrorystów", ich autorzy nie maja jednak problemów z pisaniem, że Breivik to w sumie dobry ziomek i wałczył w słusznej sprawie

Wołam @Moderacja @a__s bo to co tu się odwala to ręce opadają
#neuropa #terroryzm #breivik #bekazprawakow
w.....a - Netflix wyprodukuje film o Andersie Breiviku.  tymczasem w komentarzach pod...

źródło: comment_CcqhP4GimeRPquaB96n2xLXk3h3iIGKr.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: Po co się przejmujesz, co z tym zrobisz? Przez lata siedzenia na internecie wyrobiłem sobie nieczułość na prowokacje i szczerze lata mi koło #!$%@? kto co pisze o czymkolwiek. Takich ludzi, zacietrzewionych ignorantów po obu stronach barykady jest na pęczki. Zawsze to walka z wiatrakami, post usunięty z portalu nie spowoduje, że ktoś nagle dozna olśnienia i się zmieni.
  • Odpowiedz
@Arkatch: Ten terrorysta z Hiszpanii to dobry ziomek był, walczył w słusznej sprawie, szkoda, że tak mało dzieci rozjechał. Mam nadzieję, że chociaż pomnik mu postawią

  • Odpowiedz
@maniek930: Uważam, że należy potępiać takie osoby i od teraz za każdym razem gdy zobaczę znalezisko o jakimś zamachu w europie to będę wklejał link do tego wpisu, żeby pokazać, że ci ludzie mentalnie nie różnią się od ISIS, gdyby urodzili sie w Syrii nie w Polsce to większość z nich dziś biegałby z kałachem po pustyni.
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: Co prawda to prawda, niektórzy ludzie mentalnie wcale nie różnią się od terrorystów z Daesh, Bractwa Muzułmańskiego czy innych organizacji. Różni ich tylko to, że ci od nas nikogo nie zabijają, ale popierają i proponują takie same rozwiązania, jak ci przeciwko którym walczą. Po prostu ostrze skierowane jest w drugą stronę. Jakby się urodzili na bliskim wschodzie, to byliby tacy sami jak i oni. Jakby nie było ja sam nie
  • Odpowiedz
@maniek930: Jak zastanawiałeś się skąd ISIS bierze rekrutów albo dlaczego Hitler miał takie poparcie to tu masz odpowiedź. #!$%@?ów gotowych zabijać za inne poglądy nie brakuje. Narazie to tylko komentarze w Internecie ale ciekawe, czy gdyby to władzy w Polsce doszedł jakiś #!$%@? dykator i zaczął rozdawać broń ludziom to ilu z nich ruszyło by do walki.
  • Odpowiedz
@Trajforce: To też są śmieszki?

Zapewne lewactwo zrobi z niego psychola i skrajnego rasistę, czyli przeklamie historię jak zwykle. A o tym, że walczył o kulturę europejską i zatrzymanie ekspansji islamu oczywiście zapomną.

Strasznie szanuje Breivika


Wybitny człowiek.
  • Odpowiedz