Wpis z mikrobloga

Dzię dobry.
Chciałem tylko powiedzieć, że naklejka #rozdajo od Pan @Browin doszedła, chociaż po charakterze pisma na kopercie to bardziej Pani @Browin. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na razie naklejka idzie na tło alkoszuflady a jak skończę ogarniać alkopółkę z resztą sprzętów to umili ściankę. W związku z gadżetami obiecuję dalej kupować Wasze szpeje. Broszka też bardzo legitymacyjna. :]
źródło: comment_zQ0BvsB7sz0ZhA7HPQBNU6qL1UMu3QIc.jpg
  • 8
@Browin: W półce poniżej też Was trochę mam. Swoją drogą do tych rurek odciągowych z pompką moglibyście zamawiać dłuższy wąż spustowy bo standard pracy over 9000, ale przy końcówce trzeba robić gimnastyki - ze stołu na krzesło węża nie starcza a na tej samej wysokości różnica poziomu cieczy za mała.
@Browin O ten chodzi. Giętkie rurki, nawet ze szklaną końcówką są ok, ale przy mętnych nastawach nie zawsze wiadomo gdzie jest końcówka i czasem można muł z dna ściągnąć. Ta jest super bo zawsze wiem, gdzie pobieram produkt, ale giętka część jest tak krótka, że trzeba akrobacje robić z dodatkowymi wężami, podstawkami albo laniem do gara z pół metra.

Jak jest okazja to się wyżalę. ;)
źródło: comment_IiQyuSDGXvx8PkuuGeiFHnBB6gEjJ367.jpg