Wpis z mikrobloga

Kilka informacji o Lechii. Nowak zostaje. Rano przed treningiem jeden z prezesów wszedł do szatni i przekazał piłkarzom, że trener ma 100% poparcia i jego pozycja jest niezagrożona (podobno niedawno nawet przedłużyli kontrakt).

Dodatkowo, jak mówił Borek, podobno Lechia pozyskała nowego sponsora z który na wejściu ma wyłożyć 21 mln dofinansowania.
#ekstraklasa #lechia
n.....r - Kilka informacji o Lechii. Nowak zostaje. Rano przed treningiem jeden z pre...

źródło: comment_OZowIV5FpfNvXg9HEpzDwGtrCGP1Rtkk.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@jestem_legenda wątpię. Radio Gdańsk podało taką informację, ale oni są raczej takim Daily Mail/Sun jeśli chodzi o Lechię. Myślę, że bardziej trafioną analizę przeprowadził Bugajski z PS. Nowak dał sobie wejść na głowę i na za dużo pozwalał - momentami brakowało trochę rządów twardej ręki.
  • Odpowiedz
  • 5
@jestem_legenda: Rzeczywiście, sytuacja nie spotykana w Ekstraklasie, zespół w kryzysie i nie zwalniają trenera w pierwszej możliwej sytuacji :P Sam tego chciałem po meczu z Sandecją, ale trochę już ochłonąłem i mam nadzieję, że Nowak wyciągnie wnioski i wprowadzi korekcje w grze. To prawda, że skład jest osłabiony w porównaniu do poprzedniego sezonu, ale mimo to po 6 kolejkach powinien zdobyć znacznie więcej punktów (patrząc na to z kim graliśmy).
  • Odpowiedz