Wpis z mikrobloga

@Nooiiizy Nie za mala trochę? Kotki powinnu być z mamusia do 3 miesięcy, bo jak się zabiera je wcześniej to dostają kociej choroby sierocej i ciumkają koce i pościel. No i straszne rozrabiaki sa z nich, gryzą po rękach i polują na właściciela ;) Jeśli jest możliwość to lepiej niech zostanie jeszcze przy mamie, a jeśli nie to bedziesz musiała dużo czasu poświęcić żeby nie miala adhd :)
  • Odpowiedz
  • 0
@jednoliterowa lepiej by Moj mruczek ją zaakceptował, jak nie to będę stopniowo, bo przygarniam malucha dla niej, bo po stracie przyjaciółki jest smutna, marudna, malo je i nie mogę iść sama nawet do toalety :)
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: Z doświadczenia to wiem . Mogłabym Ci przedstawić przynajmniej takich dwóch kolegów w tej chwili :). Nie każdy kotek tak będzie reagować bo to zależy od każdego kota indywidualnie, ale u kotów które były z mamą te 3 miesiące nigdy się nie zdarzyło żeby się wylizywały w koce czy broiły tak bardzo jak te " sierotki ". Potem z tego część wyrasta a części zostaje ciamkanie. No i też
  • Odpowiedz
@SmallCaracan Chyba nie chce mi sie liczyć wszystkich miotów kociąt które w życiu widziałam :). Przecież napisałam, ze to zależy od kota indywidualne oraz od miejsca ich zamieszkania. Po za tym to koty miały rodzeństwo a Ty się wtedy stałeś jakby ich mamą i podejrzewam, ze spedzales z tymi kotkami dość dużo czasu więc nie mialy takich objawów.
  • Odpowiedz