Wpis z mikrobloga

@luz3r: Szczerze to nie rozumiem dlaczego ludzie jako zaletę PS biorą tytuły ekskluzywne, kupuje konsole taka jak mi się podoba z grami takimi jak mi się podoba i nie obchodzi mnie to czy w tą grę mogą zagrać ludzie na PC czy innej konsoli. Dla mnie kryterium był kontroler ruchowy a PS odpadło z powodu tego, że trzeba coś trzymać w rękach, a już widziałem jak to coś leci w telewizor
@Nienagrani_PL: @Marval: @sprewell: @luz3r: Fajna mi konsola bez gier. Ja na zwykłym One mam jeszcze do przejścia między innymi BF1, Burnout Paradise, Darksiders 1/2, Grow Up, Metro LL, Ori, Outlast, Sleeping Dogs, Skate 3 Titanfall 2, Zoo Tycoon, Halo 1/2/3 w ramach Master Chief Collection, a to jeszcze nie koniec listy. A piszę to jako były posiadacz PS4, który przesiadł się na One ze względu na świetne tytuły
Chodzi o to, że jest tych gier ogólnie mało. Mało ciekawych i prawie wcale tytułów ekskluzywnych.


@luz3r: Po co kupować nową kartą graficzną jak nie ma na nią exów? To jest mniej więcej tego typu myślenie, w większości i tak gra się w multiplatformowe tytuły.