Wpis z mikrobloga

system inteligentnych świateł


@Kynareth: prychłem xD

we wrocławiu to raczej jakiś pijany janusz usiadł kiedyś, poklepał coś w komputer i teraz całe miasto się codziennie #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@Kynareth: w Krakowie za to mamy wdrożoną "czerwoną falę". Jeśli jedziesz przepisowo, stoisz na każdym skrzyżowaniu. Jeśli znacznie przekraczasz dozwoloną prędkość, wtedy jedziesz płynnie. System chyba został wdrożony we współpracy z drogówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kynareth: no widzisz smiejesz sie ale gość ma racje. Jak sie spozniasz to wychodz wczesniej. Ja jestem na przystanku 10 minut przed odjazdem i nie mam takiego problemu ale nie, lepiej obwiniać światła który powinny być ustawione pod jaśnie panne Kynareth
  • Odpowiedz
no to po co ten wpis?


@kj5: całe szczęście że 99% pozostałych wpisów na mikroblogu to potrzebne i ważne rozważania o rozmaitych ważnych sprawach, z których można wiele wynieść i poprawić swoje życie...

...oh wait
  • Odpowiedz
genialne NIGDY O TYM NIE POMYŚLAŁAM. następnym razem jak zaśpię to wstanę wcześniej xD


@Kynareth: Jak zasypiasz do roboty co drugi dzień to coś z tobą jest nie tak. Nie zwalaj winy na sygnalizację.
  • Odpowiedz