Wpis z mikrobloga

@MlodyInwestor: bez skanu do 15k€ i zadna cywilizowana giełda nie bedzie bez weryfikacji. Musialbys prywatnie od kogos kupic ale z wysoka prowizja (sa bitomaty 3 w warszawie i 1 w trojmiescie) z prowizja +-5% gdzie jedna transakcja nie moze byc wieksza niz X ale mozesz robic bez limitu takich transakcji
@MelomanBTC: z czym masz problem? masz walutomat, masz kantory bankowe ktore maja cene jak walutomat np bz wbk. wiadomo jak chcesz sepa to musi byc euro. prosty przyklad 150 000zl wymianiasz na btc na bitbay ile placisz prowizji jako nowy klient ponad 600zl... noooo malo ale co ja wiem. trzeba byc jebnietym zeby placic 0.42% prowizji
@MelomanBTC: dodatkowo jak juz tak pie.dolisz z tym bitbay powiedz czemu nie powiesz ze jesli kupisz btc i przeniesiesz je na jakas inna gielde i kupisz np alty to jaki masz "spread"

no glupim trzeba byc zeby takie farmazony gadac, uwazalem cie za kogos madrzejszego
podpowiem cena bitbay btc/pln (przelioczona na usd) to 4257usd (08:48 20.08.17r)
cena bitfinex 4100$
cena bitstamp 4050$

wiec kupujac za 150k zl btc na bitbay i
@XKXK: Szkoda, że stosujesz wycieczki osobiste, zamiast merytorycznie dyskutować. Wiem, że nienawidzisz Suszka, ale to nie powód by się do mnie rzucać. Uważam Bitbay i Bitmarket za dwie najlepsze giełdy, lecz Bitbay jest lepsze - mam do tego prawo jako osoba która ciągle ze wszystkich giełd korzysta. Bitmarket w ogóle się nie rozwija, serwery to jakieś z prehistorii (200 osób i strona leży), więc nie pozostaje nic innego jak powiedzieć, że
@MelomanBTC: nigdzie nie chwale bitmarketu, nie pisze ze bitbay najgorsze ale jesli masz mozliwosc kupic za granica to nie rozumiem. szkoda ze nigdzie nie odniosłeś sie do liczb, podales dane wejsciowe 150 000zl policzylem ci co i jak