Wpis z mikrobloga

@mike78 oh przepraszam, nie zagladalem tam jeszcze, bo nie wiedziałem że są tam takie treści dlatego napisałem z zapytaniem. Nie musisz być dupkiem z tego powodu. Musisz być naprawdę smutną osobą, współczuję.
Pozdrawiam
@mike78 właśnie obejrzałem tag. Po 15 wpisach doszedlem do kolejnego który był napisany 4 lata temu. Jak na tag w którym pojawia się co dwa dni zapytanie wydaje strasznie mało aktywny. Pytanie o naukę pojawilo się 4 razy w tym o internetową o którą mi nie chodzi bo zależy mi na podrecznikowej i multimedialnej jednocześnie. Jak na 4 lata dość kiepsko. Więc z twojej odpowiedzi wnioskuje że jesteś lekko upośledzony lub po
@mike78 wystarczyło odpowiedzieć, że w tagu znajdę odpowiedź na moje pytanie. Naprawdę nie musisz być półmózgim bucem by to pisać. Współczuję ludziom z twojego otoczenia, że muszą z tobą przebywać.
@krasecz: Kłamiesz. A ja nie jestem ani upośledzony, ani chamski. Choć czasami mam ochotę być chamski, bo mnie #!$%@?ą tacy ludzie, którzy nie potrafią sami sobie załatwić podstawowych spraw. Ty powinieneś ludziom udzielać porad jak się hiszpańskiego uczyć, a nie pytać o stronki. Oni zresztą i tak ci odpowiedzą standardowo, nic ciekawego się tutaj nie dowiesz. chyba że się mylę - to by było super.
@mike78 czy formą załatwiania takich spraw nie jest pytanie osób, które uczyły się języka o radę w wyborze materiałów? Popraw mnie jesli sie mylę.
@mike78: Rozumiemy, ale agresywnym nastawieniem niczego nie zmienisz. Rozważcie wspólne stworzenie FAQ dla tagu, zbierzcie najczęściej zadawane pytania, przygotujcie odpowiedzi, a my umieścimy Wam to w opisie tagu.
@angeldelamuerte: Gdy przeglądałem tag w aplikacji wykopu na telefonie wyskoczylo mi około 20 wpisów gdzie ostatni miał ponad 4 lata. Więc nigdzie nie widziałem tych wpisów, jedynie jakaś gierka na telefon i recenzja książki
@krasecz: nie no, sam kojarzę mnóstwo wpisów o samodzielnej nauce i poleceniu książki, nie powiem Ci gdzie i kto je napisał, bo od razu takie wpisy zlewamy, ale no na pewno są i to młodsze niż 4 lata, na nawet młodsze niż 4 miesiące.
@krasecz: najlepszy jest program komputerowy Roseta stone, bardzo drogi, osobno pobiera się pakiet dla danego języka, można pobrać wersje piracką, na przykładzie Niemieckiego dodam że bardzo dobry, nie trzeba nigdzie zaglądać, program oferuję wszystko, uważany za najlepszy na świecie
@folksdojcz13: Dla mnie było by idealnie, niestety osoba dla której szukam nie jest na poziomie know how z technologią i jeśli już coś z multimedialnych opcji to byłbym bardziej za audiobookiem, którego można słuchać podczas jazdy. Dzięki za odpowiedź, na pewno przyda mi się na przyszłość :)
Popre tutaj @mike78 ponieważ takich pytań jest w #!$%@? i jeszcze troche i w każdym pojawiają się te same podręczniki, szukanie nie boli.


@angeldelamuerte: Ja się nad tym chwilę zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że jednak nie wolno tych ludzi atakować, bo mamy tutaj dwa różne punkty widzenia. Jesteśmy oto my, goście, którzy mówią po hiszpańsku, są tym językiem zafascynowani i zapisali się do tagu #hiszpanski, aby się czegoś tam
@wykop: KLASYCZNE OSOBISTE POŻYCZKI: KREDYT, KTÓRYCH UZUPEŁNIA WSZYSTKO

KTO JEST KASYNA KLASYCZNA?

Potrzebujesz zdefiniowanej sumy o określonej godzinie; Klasyczna pożyczka indywidualna pozwala na zakup dobra, wypłatę faktury: wszystko jest możliwe!
Klasyczna pożyczka indywidualna to rozwiązanie na wyjątkowe okazje i wyjątkowe sytuacje.
Klasyczna pożyczka osobista przeznaczona jest dla osób zamieszkałych we Francji i Belgii, którzy otrzymują regularne dochody między 5000 a 100.000 euro.

Uwaga: dotyczy to także osób w podeszłym wieku

Skontaktuj