Wpis z mikrobloga

@uczony77: planujemy z dziewczyną wycieczkę do Californii jakoś w przyszłym roku i zastanawiamy się nad noclegami. Śpisz w hotelach czy np. airbnb? Możesz powiedzieć coś o organizacji takiego wyjazdu?
@quantum_dot: hotele. Organizacja wyjazdu. Jak juz wyżej wspomniałem, organizacja i zbieranie wszystkiego do kupy przez internet nienjest dla mnie. Poszedłem do biura turystycznego. Powiedziałem ze chce zwiedzić to, to, to i to.
Przygotowali,zapytali czy pasuje. Zapłaciłem i jestem w Cali.
@quantum_dot: kolejna sprawa-transport w SF. Fajnie rozwiązana komunikacja miejska- trolejbusy, tramwaje, aurobusy, cable cars, metro.Jest tego mnóstwo i bardzo łatwe do ogarnięcia. Samochód wypożyczam tylko na przejazd wybrzeżem do LA. Parkingi w SF są #!$%@? drogie, parkometry wszędzie, paliwo chyba najdroższe w całych Stanach. No i odpoczywam od auta bo prowadze tylko kiedy muszę (a zawsze muszę).
@quantum_dot: możecie pomieszać i korzystać z hoteli, airbnb oraz noclegów pod namiotem na kempingach, np. na Kirk Creek Campground (zdjęcie niżej), polecam, zachód i wschód słońca nad oceanem, tak samo w parkach narodowych dobrze spać na polach namiotowych, bo a) jest dużo taniej, b) jesteś już w samym parku, nie tracisz czasu na dojazd, pamiętaj, żeby rezerwować z dużym wyprzedzeniem, ja to robiłem 4 miesiące przed wyjazdem i nie wszędzie były
asdmjs - @quantum_dot: możecie pomieszać i korzystać z hoteli, airbnb oraz noclegów p...

źródło: comment_nJMV0I2hGTCT2dNXbRMo2nWKxqoyttDe.jpg

Pobierz