Wpis z mikrobloga

@willyfog: nie , aczkolwiek udzielasz się barwnie na tym drugim tagu , jako wojownik rafoniksa powinieneś ująć się dumą i honorem i zaprzestać jakiejkolwiek komunikacji na tym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emqu: ohohohoho, dajesz maleńki, niech piana z ust poleci i d--a zapiecze. A na koniec napisze, argumentuj bo monologu nie chcialbym prowadzic :) głąbie
  • Odpowiedz
@willyfog: Ja nie mam zamiaru się w------ć przez jakiegoś bezmózga który wielbi swojego pana koniobijce na showupie, który wyzywał własną matkę. Ból dupska to raczej ty masz jak czytasz ten tag. Pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emqu: "który wyzywał własną matkę" ------ Menelico .. Dobranoc. Poogladaj sobie shoty magicala ochlon, i elo :) btw. Nie dajmy sie zwariowac bo wlasnie z takich klotni oni maja profit. A to w sumie nie o to chodzi bo takiej patologi nie idzie ogarnac przy zdrowych zmyslach :) edit* A druga sprawa jak mam nie czytac jak ztagowales rafonixa, az tak wam wypalilo mozgi czy co ? W-------l ten jeden
  • Odpowiedz
@willyfog: Ja nie bronie grubasa to po pierwsze, po drugie wzywanie od menelic a grożenie pobiciem to jest równica, tym bardziej, że gocha jest menelicą. Ja się tylko dziwie jak można bronić tego rafonixa, on ma patologię we krwi wystarczy, że się n-----e.
  • Odpowiedz
@willyfog: ja ci napisze jedno. Nie warto z tymi hipokrytami nawet prowadzić konwersacji przez dłużej niż 3 zdania bo i tak te głąby napiszą s--------j czy tam inne powiedzenia swojego grubaska to są ameby umysłowe i tyle no co więcej powiedzieć :)
  • Odpowiedz