@RedBaron: @polik95: @Trzesidzida: @Dokkblar: @BrakKontaNaFejsie: @ediz4:
Bylem ostatnio na meczu Widzewa, grali z Świt - Nowy Dwór, to byl kabaret.
Świt narzucal tempo cala pierwsza polowe. Widzew wygral 2:0, raz sfarcil, a drugi raz juz chyba podlamani rywale oddali, no ale Świt caly mecz gral duzo dynamiczniej, mieli perfekcyjne podania i duzo odebran. No i duzo wiecej strzalow w swiatlo
loczyn - @RedBaron: @polik95: @Trzesidzida: @Dokkblar: @BrakKontaNaFejsie: @ediz4:
B...

@loczyn: Sorry, ale strasznie pie***lisz.
@polik95: Generalnie wszystko sprowadza się do tego, że nie można patrzyć na przeciwnika bo to 3liga i to oni mają patrzeć na Widzew. Widzew ma grać swoje i nie oglądać się na innych. - No ale to nie pasuje to ogólnie przyjętego wizerunku Smudy, nie?
@loczyn: Zachowujesz się trochę jak Janusz, który zaraz zachłyśnie się ze złości kiełbasą na meczu :) Obejrzałem na spokojne powtórkę meczy i faktycznie, przyznaję, że pierwsze 20 minut było do dupy, ale potem coraz lepiej. Świt zazwyczaj wytrzymuje wydolnościowo do 60 minuty (polecam zobaczyć poprzednie mecze) i tak też było tym razem, wystarczyło trochę poczekac.
@Flamand: Nie no Widzew dostawal i na poczatku drugiej rundy. Z tymi 60 minutami sie zgadzam, ale nie moze byc tak ze niby dobry klub pozwala se trzepac portki cala pierwsza polowe. Gdyby tylko napastnik Świtu lepiej kopał (mocniej) to Widzew by to przegral.
@loczyn co Ty pitolisz xddd 1 połowa tragiczna ale w 2 połowie Świt nie istniał. 2 gole, prócz tego z 3 setki gdy Świt nie miał żadnej dobrej sytuacji tak naprawdę
@czlapka: Chyba za bardzo zapatrzony jestes w swoj klub :P
Zobacz, ze rozmawiamy o tym meczu jak o meczu prawie dwoch rownych druzyn, a to byl Widzew vs jakies zadupie ktore nawet nie mialo jednego sponsora i ludzie musieli googlac w ogole skad pochodza.
To troche jak mecz Polska vs San Marino.
No cieszyc sie ze 1 polowa tragicznie, ale za to w 2 wpadly dwa gole to na prawde
@loczyn: A widziałeś mecz z Sulejówkiem? ;d Tam Widzew nie istnial a przeciwnikiem był beniaminek, patrzę bardziej na to że wyglądali o wiele lepiej po tylko kilku treningach z Smudą. Wiadomo, że chciałbym wyników po 4-5:0 ale nie spodziewam się ich zupełnie jesienią niestety. Przygotowania do sezonu zostały skopane
To był mój pierwszy mecz

@loczyn: no właśnie, mój pierwszy mecz był w 2001, więc po tylu spadkach jak porażkach, to nawet zwycięstwa w 3 lidze w słabym stylu cieszą ;d