Wpis z mikrobloga

@4ntymateria: w newsie TVP nie wiesz czym wjechał ten zamachowiec w tłum uldzi, a w TVN masz pełniejsze info.

No chyba, że prawackie ameby jak nie przeczytają na pasku że to człowiek siedział za kółkiem furgonetki to myślą, że to pies siedział za kierownicą
  • Odpowiedz
@Wafellini powoesz człowiekowi furgonetka wjechała w ludzi, zamachowiec furgonetka wjechała w ludzi, to jest celowe przemilczanie pewnych faktów które są niewygodne dla poglądu tvnowcow
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Przed kim? Przed prawakami?
"Zbłaźnić" się przed prawakami to jak zbłaźnić się w towarzystwie sebiksów z ośrodka wychowawczego. Prawaki wszędzie szukają muzułmańskich zamachowców, jak tylko spróbujesz powiedzieć im, że są pożytecznymi idiotami takich partii jak PiS, to im pękają zwieracze.

Tak jak w tym przypadku - tacy userzy jak @kuba560x, @MadSmileOne, @Alorotom, @mydailymemes tak poważnie potrzebują słowa "zamachowiec" lub "zamach" w tym
  • Odpowiedz
Ale wy to #!$%@? mata problemy,ja prdl,wiadomo,niewiadomo,wiadomo!to był jakiś imigrant ciapak,nikt normalny się tak nie zachowuje a oni nie są normalni dla mnie tj proste jak #!$%@?
  • Odpowiedz
@sfxwombat: thaaaa ? Nagle wam to przeszkadza ? A jak ciagle tu piszecie ze BMW czy innej marki pojazd zrobił coś złego to wtedy pasuje takie podejście ? Dopieracie sobie sposoby wypowiedzi tak jak Wam pasuje. Taki standardowe #!$%@? na wykopie
  • Odpowiedz
Oblężona twierdza mocno


@johny-kalesonny: oblężona twierdza byłaby gdybym popierał którąś ze stron a tak nie jest. To co zrobił TVN to przedstawienie tego jak wypadek i rzecz spowodowana nieumyślnie jak np: wypadek polskiego busa ostatnimi czasy. Więc dostajemy informacje o potencjalnym nieszczęśliwym wypadku a nie o zaplanowanej akcji jaką był zamach. Oblężoną twierdze to masz ty bo musisz #!$%@?ć głupoty w imię obrony jakiejś stacji o ja osobiście nie daje
  • Odpowiedz
@4ntymateria: oba paski są błędne w jakiś sposób. Moim zdaniem powinno być:
Barcelona: Zamachowiec furgonetką wjechał w tłum ludzi

Ale tak na serio to #!$%@? się do detali. Każdy wie o co chodzi.
  • Odpowiedz