Wpis z mikrobloga

Z olx, ktoś przedłużał umowę ale nie chciał telefonu. W sumie warto tak brać bo oszczędność spora a gwarancja też jest normalna z paragonem na którym jest wpisane IMEI wartość 1zł xD
  • Odpowiedz
@TrudnoCoRobic: Jakbyś się zdecydował na taki telefon to zwróć uwage z jakiej sieci jest wzięty telefon. Plus i T-Mobile blokuje IMEI jeżeli ktoś nie płaci rachunków reszta operatorów jeszcze tego nie wprowadziła
  • Odpowiedz
  • 0
@TrudnoCoRobic ja jakiś miesiąc temu kupiłem s8 za 26xx na allegro i jak mówi @marcingp5 mam właśnie pleya logo a telefon nowy zaplombowany z pl menu jedynie czego nie ma to tego Samsung guard czy jakoś tak ale czytałem że i tak lipa bo w 2h nie naprawia więc nie ma placzu
  • Odpowiedz
Czytaj to https://www.wykop.pl/wpis/24915809/#comment-89162835 S8 w cenie grubo poniżej 2700 zł -> faktura vat marża -> brak gwarancji naprawy, naprawy przez sprzedającego. S8 w cenie koło 2700 zł -> europejska dystrybucja, faktura 23% vat, prawilna gwarancja na terenie Europy. S8 w cenie 3500 zł -> Polska dystrybucja, faktura 23% vat. Ogólnie Europejska dystrybucja nie różni się grubo od Polskiej. Telefony z obu dystrybucji można naprawiać w Polsce. Z małym wyjątkiem. Jak masz telefon
  • Odpowiedz