Wpis z mikrobloga

Znienawidziłem Barcelone od kiedy wygrali dwumecz z PSG. Ze stanu 0-4 w pierwszym meczu, do 88 minuty drugiego meczu było łącznie 3-5 i sędziowie realnie wygrali im ten dwumecz, w rezultacie wygrywają 6-5. Nie jestem jakimś fanbojem żadnego klubu, ale stwierdziłem wtedy że barcelona zabija ten sport.
Teraz z przyjemnością mi się ogląda (mam nadzieję) upadek Barcelony.
#mecz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 3
@idqp oczywiście to błąd sędziów. Ale piłkarz który bez kontaktu z drugim zawodnikiem nagle nurkuje w polu. Karnym w najważniejszym momencie dwumeczu jak dla mnie jest fatalnym sportowcem. Sędzia popełnił błąd a zawodnicy zrobili to z premedytacją
  • Odpowiedz
@Veigar: Mam tak samo. Od tego półfinału zaczęła się moja nienawiść do tego klubu, a miłość do Realu, bo jak mówi polskie przysłowie: "wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem".
  • Odpowiedz
@dobrezielone: niestety w piłce co sezon tak będzie, że kibice będą mieli odczucie, że ich drużyna została "przekręcona". to nie apteka, że zawsze będzie poprawnie, no i jeszcze pytanie w ogóle w piłce co znaczy poprawnie jak jest zostawione sędziemu mnóstwo pola do własnej interpretacji.
  • Odpowiedz