Wpis z mikrobloga

@SaandMann: przegapiłeś pewnie odcinek, jak Dzieci Lasu stworzyły White Walkerów jako swoje wunderwaffe przeciwko Pierwszym Ludziom, tylko stracili cokolwiek nad nimi kontrolę. Przynajmniej w serialu. W książce o WW jeszcze malutko wiadomo.
@kote: gdzieś czytałem teorię, że White Walkerzy właśnie nie niosą zimy, tylko przed nią #!$%@?ą i migrują do miejsca, gdzie ona nie będzie aż taka sroga nawet jak dla nich, dlatego są nazywani właśnie "walkers". Ale to tylko teoria, w serialu pewnie cały #!$%@? się o nich dowiemy bo liczy się #!$%@?, a nie motywy głównego antagonisty XD
@kote: no właśnie nie wiadomo jak z tym jest. Ostatni raz ludzkość miała styczność z WW ponad 8000 lat przed wydarzeniami z serialu, więc całe nic o nich wiadomo. Wiadomo tylko tyle, że tam, gdzie się pojawiali, tam robiło się zimno. Ano się robiło, bo nadchodziła zima ( ͡º ͜ʖ͡º) oś planety się przesuwała, promienie słońca padały pod innym kątem i na północy robiła się noc
@Arveit: ostatnio zaczęłam czytać got od początku po ang i tam na początku był fragment, gdzie wyraźnie jest napisane, ze nagle zrobiło się zimno i się pojawili inni, wiec działali trochę jak dementorzy z harrego Pottera. W sensie, ze ich obecność była wyczuwalna poprzez przenikliwe zimno, a jak odchodzili to to zimno znikało.
@kote: też tak myślałem do niedawna. Ale spróbowałem raz wyjść poza schemat i pomyśleć, że to zima niesie Innych, a nie Inni zimę i mi się spodobało :D no ale za mało o nich nadal wiemy, nawet żeby domysły siać. Do tej pory to oni tylko walczą i walczą.