Wpis z mikrobloga

Znalazłem fajny rower (w PL), cena coś mi nie pasowała (#!$%@? za niska). Poszperałem na stolen-bikes.UK (rower dostepny tylko w UK). Znalazłem właściciela tego roweru...#!$%@? mu w 2016. Jesteśmy w kontakcie! :D ZAJEBISTE UCZUCIE, mam nadzieje że Policja UK / Polska jakoś to ogarnie :F

#rower #szosa #chwalesie
  • 53
  • Odpowiedz
@AVAW: @perros_seres: przestępstwo nie miało miejsca na terenie naszego kraju.
"Informacja od znajomego znajomej (policjanta)
Nie ma sensu zgłaszać tego na Polską policję - przestępstwo nie miało miejsca na terenie naszego kraju. Działam z gościem w temacie policji w UK. Generalnie mała szansa że rower trafi do właściciela bo Policja UK musi ruszyć Interpol a oni Policję w polsce. Z tego co wiem to masa taki przedmiotów (auta,
  • Odpowiedz
Nie ma sensu zgłaszać tego na Polską policję


@uysy: To nie zglaszaj z naciskiem na kradziony rower, tylko na pasera. Paserem chetnie policja sie zajmie. A moze nawet rozbija jakas dziuple.
  • Odpowiedz
@phil2684: Dokladnie, inaczej to jest tak, ze niemiecka strona wysyla przez polska do kupujacego pismo z prosba o zdjecia i wyjasnienie opisujac cala sprawe (przypadki paserstwa na ebay.de). Z tym, ze caly proces potrafi w sprawie zapytania o morderstwo trwac pol roku miedzy krajami, wiec kradzieze potrafia zniknac po pierwszym zapytaniu.
  • Odpowiedz
@uysy: A ty wiesz ile idzie list z Polski do UK? A wiesz ile takich listów policjanty muszą wymienić? A wiesz, ile czasu trwa urzędowe przetłumaczenie takiego listu? XDDD
  • Odpowiedz