Wpis z mikrobloga

@Ordowik: "góralskie" to na pewno rogata i wrzosowa chata, jeśli coś bardziej nowoczesnego to świetna jest wodna wieża w Pszczynie, super klimat i jedzenie niesztampowe, cena wyższa niż wcześniejsze przybytki ale uważam że warto (polecam rezerwować). Słyszałem że równie dobra jest buon gusto w BB ale nie byłem osobiście więc do sprawdzenia ;)
@Anatejms: Do rogatej chodzimy czasem na zwykle obiady - bardzo lubie to miejsce, jest dobre jedzenie i spoko lokalizacja, ale tym razem na byc bardziej niecodziennie, czyli w sumie wystarczy, ze jeszcze tam nie bylam. Co za tym idzie, wrzosowa jest brana pod uwage ;)

Wodna wieza faktycznie warta uwagi (bylam na kolacji no limit :), no i ten wystroj i widok z okna!), ale jednak ceny za wysokie na te
@Ordowik: z karczm polecam jeszcze tężnie w Szczyrku, lub chatę polską - podobne menu ale tężnia ładniejsza ;)

jeszcze przypomniałem sobie o Gallo Nero jeśli lubisz włoskie jedzenie
@Ordowik: Jeśli chodzi o chatę na groniu to tylko zimą bywają problemy.
Droga wiedzie przez las. Gruntowa / 80% wyłożona płytami betonowymi. Na zakręcie w lesie jedynie trzeba bardziej zwolnić, bo tam płyty układało nadleśnictwo i się nie przyłożyli.