Wpis z mikrobloga

@olmaz: Taka prawda niestety. Szanuję symbole narodowe. Jednak napotkane w internecie np. w avatarze to na ogół znak, że będzie ciężko. Bardzo często te osoby okazują się prymitywami.
  • Odpowiedz
@goodidea: Ale nie trzeba być z neuropy (ja np. nie mam nic wspólnego z tego typu prostackimi podziałami lemingów) by dostrzec w tym smutną prawdę. Bardzo ubolewam z tego powodu, ale tak już się dzisiaj c-----o porobiło, że pokazowy patriotyzm to domena debili.
  • Odpowiedz
@Farrahan: Dodałbym do tego postać Stańczyka, nadzwyczaj często eksploatowaną przez różnorakie tłuki, samozwańczych konserwatystów i urojonych hiperpatriotów. Niestety, bardzo często osoby z Stańczykiem w awatarze mają z nim jedną wspólną cechę. Są błaznami.
  • Odpowiedz
@olmaz: No chyba kogoś tam k---a zdrowo p------o w tej pedalskiej gazecie żeby się p-----------ć do ludzi tylko dla tego że manifestują swoją przynależność do kraju, j----e p--------y.

  • Odpowiedz
@goodidea: Czego można było nie zrozumieć w zdaniu "nie mam nic wspólnego z tego typu prostackimi podziałami lemingów" by założyć, że uważam tęczowych wykolejeńców za całkowicie normalnych?
  • Odpowiedz
@olmaz: Ta jestem prawakiem i patriotą, ale to nie ma nic do rzeczy bo normalny patriotyzm jest niezagrożony mimo właśnie tych pacanów rozsianych na fejsach i innych youtubach, sprawa wygląda tak że jak spotkasz w internecie jakiegoś gościa z flagą Polski, to wiesz że raczej będziesz miał do czynienia z debilem, koleś myśli że jak ustawi sobie flagę polski na awatarach gdzie równie dobrze ktoś inny może ustawić penisa to
  • Odpowiedz
@BongoBong: Im się wydaję ze jak ustawią flagę Polski na awatarze to jest pewna forma patriotyzmu. Otóż nie to nie jest forma patriotyzmu, takie rzeczy jak flagi, symbole narodowe wymagają pewnego szacunku, a oni sobie wstawiają tą flagę w miejscu w którym ktoś inny może sobie wstawić scenkę p---o, i im się wydaję ze to symbolizuje coś pozytywnego. Już po takich zabiegach można wykryć u takich ludzi debilizm, a rozmowa
  • Odpowiedz