Wpis z mikrobloga

@uzamkniete: przeczytałem to, ale nie ma tam żadnych argumentów za tym która krypto będzie rosła, jedynie podstawowe analizy wykresów, z których nic nie wynika jeśli myślimy o długim okresie, a nie o grze na ruletce.
@BezwzglednaKapibara: . "Chciałbym tutaj z całą mocą podkreślić, iż łapanie spadających noży często kończy się mocnym uszczupleniem portfela. Lepiej poczekać na uformowanie dołka i reagować na konkretne sygnały. "
To cytat z podsumowania. Zaznaczałem to wcześniej,w tekście, chyba 2 albo 3 krotnie.
@uzamkniete:

lepiej poczekać na uformowanie dołka, pojawienie się wolumenu i powolne piramidowanie pozycji.

Lepiej poczekać na uformowanie dołka i reagować na konkretne sygnały

No takie podajesz tam argumenty. To na prawde nie są argumenty po których ktoś powinien w cokolwiek inwestować xd A jeśli podajesz tam jakieś bardziej merytoryczne to proszę wytnij mi cytat i pokaż, bo ja nie widzę żadnego.
@BezwzglednaKapibara: Odsylam do analiz bitcoin i bitcoin update w tedy zrozumiesz. Ale na wszelki wypadek Ci powiem. Analizy są proste, nie zawierają zawiłych interpretacji 12314 oscylatorów. Wskazuje najważniejsze poziomy, linie, formacje i na ich podstawie zwracam uwagę na ważne zdarzenia. Nie powiem Ci w co inwestować, nikt o zdrowych zmysłach tego nie zrobi, ale mogę zwrócić Twoją uwagę na ciekawe możliwości. Odpowiedź na pytanie "Jaka waszym zdaniem jest teraz najbardziej perspektywiczna