Wpis z mikrobloga

@Andi128: A cholera wie. Jest w sumie jeden motocykl na osiedlu, jak będę tamtędy szedł to obejrzę sobie. Sprawca zostawił małe kawałki tylnej lampy. Jak to tutejszy, to #!$%@? znajdę.
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: O, to właśnie takich jak Ty nienawidzę... Ty będziesz miał wyższe OC? Ile? 200 pln? A ja ile zapłacę za naprawę? 1500? 2000? Dla takich ludzi jest przygotowany specjalny kocioł w piekle...
  • Odpowiedz
@daszek Na zdjęciu nie wygląda to źle, możliwe że zejdzie po polerce i nie trzeba będzie lakierować( ͡ ͜ʖ ͡). No chyba że widać podkład (a nie widze na zdjęciu;)).
  • Odpowiedz
@daszek: Niestety OC nie będzie wyższe o 200pln, tylko np o 1000. Dlatego spierdzielanie jest i coraz bardziej będzie na porządku dziennym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@snwptest: Fabia 2016. Już się sprawca znalazł. A w zasadzie jego/jej auto. Kilka godzin później stało sobie zaparkowane kilka metrów od mojego. Zadzwoniłem po policję, przyjechali, pomierzyli, popisali. W aucie sprawcy stłuczona tylna lampa na wysokości mojej klamki. Rysa na zderzaku też na odpowiedniej wysokości. Także teraz tylko czekam na rozwój wydarzeń.
  • Odpowiedz