Wpis z mikrobloga

W niedzielę jadę na 4 dni do Niemiec, po czym wracam. Mam 13 letnią hondę jazz i boje się tych prawie 1200km, dlatego też chcę wykupić jakieś krótkoterminowy assistance. Po wpisaniu google występują oferty od konkretnych ubezpieczycieli, znajdę gdzieś jakąś wyszukiwarkę takich ubezpieczeń albo ktoś ma doświadczenie i wie gdzie najlepiej/najtaniej ?
#motoryzacja #ubezpieczenia
  • 9
  • Odpowiedz
@hubcio12114 sprawdz stan tarcz / klockow / uklad chlodzenia. To najczesciej powoduje w tych autach klopoty.
Jezeli tarcze / klocki / w miare nowe, nie masz wyciekow / utraty chlodziwa to powinna Honda dac rade.
  • Odpowiedz
@benzdriver: Wszystko w czerwcu zostało wymienione od układzu chłodzenie, przez oleje, filtry tylko klocki i tarcze niby w dobrym stanie i do przyszłego roku mogę jeździć na nich. Jednak czułbym się pewniej jakbym, miał ten assistance.
  • Odpowiedz
@benzdriver
@hubcio12114

przed dluzsza trasa podstawa jest rowniez kotrola paskow oraz wszystkich kol ukladu pasowego. lepiej uniknac zatarcia ktorejs z rolek lub pekniecia paska gdzies na autostradzie.

@hubcio12114 jak masz oc w pzu to wykup u nich assistance z rozszerzeniem do 1000km na europe.
  • Odpowiedz