Wpis z mikrobloga

Hej, @AmericanStars czy naprawdę musieliście zrobić dowóz od 20 zł? Podczas kiedy burger kosztuje około 18 złotych? Przecież i tak się płaci za dostawę, a jako, że byłem na kacu, średnio głodny, to zrezygnowałem z domawiania frytek, żeby przekroczyć 20 zł. Dla 2 złotych straciliście 18 zł. Słaby deal. Rozumiem, że musi być jakaś minimalna cena, żeby ktoś sobie nie zamówił samej coli, ale przemyślcie czy nie warto dać tyle minimalnej ile kosztują burgery.
  • 10
  • Odpowiedz
@jojko To już decyzja nowych właścicieli, za dużo było zamowien typu jedna mała pizza 24cm na drugi koniec miasta, podczas gdy na blacie czekało 10 innych zamówień.
To nie chodzi o głupie kilka złotych tu chodzi o realizację, jak wpadnie Ci kilka takich zamówień na 14-18 zł to potrafi rozwalić Ci cały dzień.
  • Odpowiedz
@AmericanStars: Rozumiem, dlatego napisałem, że jakaś minimalna cena musi być, ale czy nie lepiej, żeby ją zmniejszyć o te dwa złote tak, żeby można było kupić samego burgera? P.S. od dłuższego czasu nie działa mi menu na waszej stronie (google chrome)
  • Odpowiedz
@jojko Strona jest w budowie nowa, powinna być gotowa za kilka dni.
Np. W takiej burgermani możesz zamówić za 18 zł, a oni doliczą Ci do kwoty 25 zł, a nie dostaniesz w zamian za to nic.
  • Odpowiedz
@jojko Nie w tym rzecz, jest kwota minimalna po to aby jej przestrzegać i aby nie jechać 5km z jednym burgerem, a frytki 190 gramów do burgera kosztują 4 zł, nie oszukujmy się, nie jest to majątek.
  • Odpowiedz
@jojko Wiesz te 2.5 za dowóz idzie do kierowcy, a pracodawca w tym momencie nie ma pracownika na inne zamówienia dlatego robią kwotę minimalną, za moich czasów nie było minimalnej i przez to zdarzało się często, że ktoś robił zamówienie na jedne frytki...
  • Odpowiedz