Wpis z mikrobloga

@Fiona_Goode: Tutaj jest przepis: https://www.kwestiasmaku.com/przepis/karpatka Zawsze wychodzi, tylko trzeba uważać przy ubijaniu masy. Masło powinno być bardzo miękkie i dobrze ubite, i ten budyń dodawać bardzo powoli, żeby się nie zważyła. Zdradzę Ci jeszcze moje 2 sekrety na to, żeby karpatka zyskała na smaku. Przed wlaniem rozpuszczonego budyniu z mlekiem do gotującego się mleka, dodatkowo daję 3 żółtka do tego i normalnie gotuję jak budyń. Masa później jest o wiele
  • Odpowiedz
@Fiona_Goode: @TiIa: Zawsze,można kupić też krem karpatkowy i jest mniej roboty.Tyko trzeba uważać,bo jeden z nich jest niejadalny (Delecta?->nie pamiętam) Niekiedy karpatka też nie chce urosnąć,nie wiem czy się z tym spotkałaś.
  • Odpowiedz
@Unreal6277: Wiesz co? Krem karpatkowy z proszku to ściema i bzdurne wydawanie pieniędzy. Uwierz mi, dodając żółtka do budyniu, tak jak napisałam wyżej, uzyskasz efekt niebo lepszy. I wysypanie tego proszku z paczki a wysypanie 2 budyniów, to chyba tyle samo czasu, nie? Skład tego sklepowego kremu to, uwaga, werble - BUDYŃ z żółtkami w proszku. Sprawdzałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeżeli chodzi o rośnięcie,
  • Odpowiedz