Wpis z mikrobloga

Zdjęcie wykonane dzisiaj, a 4 dni temu dostałem taką oto odpowiedź: "W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, iż niezwłocznie po jego otrzymaniu przekazaliśmy je do osoby sprawującej nadzór nad naszymi sklepami w Gdańsku celem podjęcia natychmiastowych działań."

Jakby co sprawa została już zgłoszona w odpowiednim miejscu :)

#aferabiedronkowa #biedronka #bezpieczenstwo #polska
next4322 - Zdjęcie wykonane dzisiaj, a 4 dni temu dostałem taką oto odpowiedź: "W odp...

źródło: comment_odd1vvbiPzWUTGuSrT9UdYb6AfMRIBiX.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@next4322: Swoją drogą drugi problem jest taki, że ludzi w tym sklepie mnóstwo, a niektóre przejścia są tak zastawione towarem, że nawet wózkiem ciężko by było przejechać - chyba jednak lepiej omijać owada szerokiem łukiem :|
  • Odpowiedz
@Super-Rafalek: W sumie szkoda, że nie zrobiłem więcej zdjęć: pierwszy raz spotkałem się z tym, że nawet niektóre kasy były zastawione towarem. Jeszcze tylko brakuje tego, aby wejście zastawili :D
  • Odpowiedz
@next4322 #!$%@? widać, że ta paleta będzie za chwilę rozładowywana, ale jakiś wykopek oczywiście musi siać ferment, bo sam w dupie był i gówno widział ;) ogarnij się kolego
  • Odpowiedz
@next4322 to tak nie działa w sklepach :)
@Fidelis dostawki trzeba robić również w czasie pracy sklepu, a że wyjście ewakuacyjne jest przy alejce z rzeczami które są na tej palecie - temu pracownik ją tam zaparkował :) przejście dla wózków też musi być, zrozum że w biedronkach nie pracują roboty
A ludzie którzy cię plusują widać że również nie mają pojęcia o tym.
  • Odpowiedz
@maxciekpl: ale co mnie obchodzi tłumaczenie, że ktoś akurat musiał to rozładować i postawił to w takim a nie innym miejscu?

Na tej zasadzie równie dobrze mógłbym zaparkować tak, że zastawię Ci wyjazd i tłumaczyć się tym samym - że ja tylko do sklepu obok na godzinkę lub dwie ;)
  • Odpowiedz
@next4322 to, że powinieneś wykazać więcej empatii ;) te drzwi są i tak zamknięte na klucz, sam ich nie otworzysz, a drzwi nie są w 100 zastawione. A przykład z samochodem jest kompletnie​ z dupy i za takie coś miałbyś spotkanie ze strażą miejską/policją
  • Odpowiedz
@maxciekpl: Konieczność rozładowania towaru nie jest chyba zaskakującą sytuacją, której nie dało się przewidzieć projektując układ wnętrza sklepu. Zresztą jak w takim razie radzą sobie pracownicy w innych alejkach gdzie nie ma takiego wyjścia?

Jeżeli są zamknięte na klucz, to kierownik sklepu będzie w jeszcze ciekawszej sytuacji. Chciałbym widzieć jego tłumaczenia w sądzie w momencie kiedy doszło by do wypadku :)
  • Odpowiedz
@next4322 jakby nie były to ludzie by sobie tymi wyjściami wychodzili (z zakupami za które nie zapłacili również) :)
Jak sobie radzą? Nie wiem, nie pracuję w Biedronce, rozumiem tylko sytuację.
  • Odpowiedz
@maxciekpl: Normalnym wyjściem też niektórzy potrafią wyjść z "zakupami", pomijając etap płatności. Nie wiem jakim trzeba by być kretynem, aby próbować uciekać przez wyjście, które jest spięte z alarmem i monitoringiem zapewne też :D
  • Odpowiedz
#!$%@? widać, że ta paleta będzie za chwilę rozładowywana, ale jakiś wykopek oczywiście musi siać ferment, bo sam w dupie był i gówno widział


@maxciekpl: z pewniej hali wystawienniczej też pewnie KIEDYŚ mieli śnieg usunąć...
  • Odpowiedz