Wpis z mikrobloga

@Xenus: Najprostszy np. Kindle 4 (chyba czasem określają go jako "classic" albo po prostu kindle) spokojnie wciąż daje radę. Jedyne czego może brakować to podświetlenia. Podświetlenie w kindle jest bardzo fajne, ale jak to dla Ciebie nie jest tak istotne to nie warto dopłacać do lepszego modelu. Dotyk w kindle jest zbędny, a nawet przeszkadza (bo nie da się wyłączyć zmiany stron dotykiem, więc nie możesz trzymać go jak zwykłej
  • Odpowiedz
  • 0
@Xenus
Jak kolega wyżej pisał. Jeśli nie zależy Ci na światełku, to bierz śmiało.

Sam ostatnio takiego sprzedawałem za 150 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Xenus: No to kindle 4. Jak znajdziesz takiego "z reklamami" to nie przejmuj się, widać je tylko jak czytnik jest wyłączony i w menu głównym. Jest ich (czytników, nie reklam) chyba wciąż sporo, trochę firm sprowadzało je w setkach jako gratisy np. do szkoleń więc potem latają po allegro :)
  • Odpowiedz
@Xenus: trochę zjechany, ale jak nie masz 300zł na nówkę to da radę. Mam takiego od jakichś 4 lat i jedynie bateria zaczęła niedomagać (ale wciąż trzyma wystarczająca by przeczytać 1-2 książki :P).
  • Odpowiedz
@Xenus: Ja mam używanego Kindle Paperwhite z Amazon.de i sobie bardzo chwale. Nie widać było w ogóle śladów użytkowania, a możliwość podświetlenia ekranu jest bardzo przydatna i teraz sobie nie wyobrażam że nie mógłbym jej mieć.
  • Odpowiedz