Wpis z mikrobloga

#danielmagical A Ja mam z was wszystkich beke, piszecie mi tutaj "daniel ma was w garści", "daniel znów was #!$%@?ł" itd.
Co wy piszecie i do kogo? Mnie #!$%@?ł ? mnie ma w garści ? nie wydaje mi się. Wyłączył streama, ok i co z tego? poszedłem spać jak normalny człowiek nie wciskałem f5 do 8 rano, koniec daniela? o czym wy #!$%@?? O jakim końcu ?
Musiałby ktoś go #!$%@? w bagaznik załadować i zakopać w lesie, wtedy można mówić o końca danielu, bo myśle że połamanie mu nóg i rąk nie wystarczy... Robicie z niego #!$%@? wie kogo, ja wbijam i oglądam i oglądać będę dlaczego? bo robi dymy i wkręciłem się w tą cała rodzinke już od X czasu, i będę ich oglądał i nikt w garści mnie nie ma hahaha. Masakra to co wy tu piszecie, otrząśnijcie sie i jedzcie na jakieś wakacje odpocznijcie od tego komputera bo już wam procesory przegrzewa.
#senkjuriczard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 24
@polaczyna: To naprawde jest niepojętne w mojej małej głowie co tu sie #!$%@?, ale cóż chciałbym zobaczyć tych wszystkich co tak przeżywają udają detektywów co daniel robi, czego nie robi, #!$%@? was to obchodzi, każdy #!$%@? tutaj a przy 1 okazji włączy stream, niby to wykop tutja robi widownie daniela? was jest 1/10 wy nic nie znaczycie na jego streamach. Mówicie o donejtach że gdyby nie wy "wykopowicze" daniel nie miałby
@WebSee: Szkoda, że wyłączył streama, ale też nie będę płakał. Poczekam aż włączy. Część wykopków zauważyła, że Daniel urwał się nam ze smyczy i ma z tym problem. Ja tam się cieszę, niech chłopak ma też własne zdanie.
@lakukaracza_: Wiadomo ja też nie powiem, lubie jak ma streama, usiaśc przy stole #!$%@?ć go na smarttv, zaprosić kumpli pooglądać posmiać się, wypić piwko zjeść coś dobrego i fajnie spędzić czas podczas jego streama, #!$%@?ć mu donejta normalnego nie typu "ty #!$%@? menelico" Ale #!$%@? ludzie są tutaj uzależnieni mam wrażenie że cały dzien leżą w łóżku trzęsą sie bo daniel streama ma offline, wchodza na wykop i #!$%@? o jakis
@ToTylkoPajonk: chodźby gosia była trzezwa a zamiast kociołka stał dzbanek z herbata, wszyscy jedliby porzadny rodzinny obiad daniel jaca i łukasz byliby w pieknym garniturze, zamiast glosnej, ostrej muzyki leciala by synfonia betowena a gosia byla umalowana i przebrana za krolowa, dymy by byly dalej bo ktos wpadlby tam i zaczal #!$%@? mimo tego ze daniel dbałby o dobry klimat w rodzinie, a wiadomo że nie dba i szybko raczej nie
@WebSee: Masz "beke" ale musisz się naprodukować i pokazać jaki jesteś "super", bo masz inne zdanie niż reszta wykopków, dodając przy tym swoje "błyskotliwe wizje" wedle których patologia na urzędniczej będzie trwała "do końca świata i o jeden dzień dłużej".

Masz kiepskie poczucie humoru i kiepski gust, ale większe "dymy" są w serialu Gra o tron ( ͡° ͜ʖ ͡°) niż w jakimś menelskim streamie. Przynajmniej seriale
@TW-Misiek: jesteś bardzo smutnym człowiekiem wiesz? żyjesz jego życiem i to jest smutne wspólczuje Ci z całego serca, te twoje wpisy :
_____________/

"ZwierzynskiBonusGrunwaldCalliera: Jedna prośba, nie poddawaj się jak niszczyć pato stream #danielmagical to niszczyć go z klasą( ͠° ͟ل͜ ͡°) "

"Lagodnyfalafel: Szkoda mi jedynie ludzi sąsiadujących z tą patologią. samemu magicalowi mogliby robić takie kontrole 24/"

"ZwierzynskiBonusGrunwaldCalliera: Szykujesz dzisiaj jakąś większą
@WebSee: czarnolisto, ty też żyjesz jego życiem, sądząc po twoich wpisach

chodźby gosia była trzezwa a zamiast kociołka stał dzbanek z herbata, wszyscy jedliby porzadny rodzinny obiad daniel jaca i łukasz byliby w pieknym garniturze, zamiast glosnej, ostrej muzyki leciala by synfonia betowena a gosia byla umalowana i przebrana za krolowa, dymy by byly dalej bo ktos wpadlby tam i zaczal #!$%@? mimo tego ze daniel dbałby o dobry klimat w
@TW-Misiek: Misiu, nie wiem dlaczego tak jest ale może to ja jestem jakiś dziwny, ja na przykład nie oglądam medusy, po prostu nie odpowiadają mi jego streamy, i go nie oglądam, Ci nie odpowiada daniel, ale mimo wszystko oglądasz go i chcesz aby ktoś to skończył, zrujnował go całkiem. Dużo w tobie nienawiści masz jakiś problem ze sobą, może chciałbyś o tym porozmawiać?