Wpis z mikrobloga

@aleandra: Niemcy od 3€, ale jest myk. Jak idziesz do wc na searvaysie dostajesz kupon 0.50€ za 5-6 kuponow masz prysznic. WC w searvay kosztuje 0.70$ z tego zwracaja Ci te 0.50€ w postaci kuponu rabatowego.
  • Odpowiedz
@krupek: też dziękować. Ogólnie to chodzi o rozeznanie w sytuacji... tylko nie wiem, jak rozwiązać sprawę z internetem, ale będzie czas nad tym się zastanowić :)

@Qfarcowy: do Niemiec powiadasz... kurde, chyba najpierw zaryzykuję Polskę, mimo że do Niemiec mam względnie blisko. Dzięki za porady, wszystkie na pewno spiszę, spamiętam i w razie czego będę korzystać ^_^
  • Odpowiedz
@aleandra: Internet przy kazdym mcdonaldzie w Niemczech masz za free. W Czechach na OMV tez jest, ale jest haslo. Panie z obslugi stacji daja je za darmoszke. Czasem trzeba kupic cokolwiek, nawet gumy czy cos i podadza.
  • Odpowiedz
@aleandra: a jaki masz plan? mogę coś doradzić :P z internetem najlepiej w KFC/McDonaldach. I czasem na większych stacjach też WiFi jest. Na jednym Orlenie widziałem nawet,że każdy stolik miał gniazdko 230v :P
  • Odpowiedz
@krupek: ale żeby mieć WiFi to nie trzeba chyba modemu kupić jakiegoś czy coś?

Plan mam prosty. Z Gorzowa wyjeżdżam do Poznania, które to miasto jest nudne, ale znane mi, więc zdążę się oswoić ze swoją sytuacją, następnie chciałabym albo Jelenia Góra/Wrocław, tylko z Jelenią jest taki problem, że tam nie ma pracy. A potem zobaczymy.
  • Odpowiedz
@aleandra: ale Ty chcesz zwiedzać czy za pracą czy po prostu żeby wyjechać z domu? :P pewnie Ci się szybko znudzi. raczej jak masz laptopa to nic nie potrzebujesz do wifi ;]
  • Odpowiedz