Wpis z mikrobloga

Dwa nowe cuda. Oba trafione w 10.
JBR jest zajebisty, najlepszy mentol jaki w życiu brałem. Łagodny, w smaku przypomina różową gumę orbit w listkach. Mega orzeźwiający, mega przeczyszcza zatoki, nie spływa, super smaczny, intensywna ale łagodna w smaku(nie czuć pikantności mięty). Jedna z najlepszych tabak jakie w życiu brałem, jestem zachwycony.

Bernard's Magic Moments jest tabaką bardziej stylową. Lekko tytoniowa a w smaku idealnie przypomina ciastko czekoladowe. Pierwsze skojarzenie przy wahaniu czuć czekoladową górę ciasta, ciasto, środek z owoców i lekko przypalony spód. Poważnie, polecam spróbować. Też bardzo smaczna, ale potrafi spływać i dość szczypi.
#wykopsnuffersclub #tabaka
JBFC - Dwa nowe cuda. Oba trafione w 10. 
JBR jest zajebisty, najlepszy mentol jaki ...

źródło: comment_P7wDRm5yv9aJm5WSCJkDqAsA5uEesyL0.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: ciężko określić, bo tabaka nie bryli się, jest idealnie sypka a jednocześnie wydaje się mokra, plus wychodzi tak, że czujesz totalnie czysty nos. Czy to jest jakaś magia, czy o co chodzi, nie wiem. Jest idealna
  • Odpowiedz
@JBFC: to żeś pomógł xD

Nie no, skoro nie się nie bryli to znaczy, że sucha, a pisząc "idealnie sypka" to podejrzewam drobne zmielenie, czyli nie moja bajka, ze względu na to, że takie cuda mi lecą prosto do gardła, niemniej dzięki za odpowiedź, bo nie znałem tej tabaki
  • Odpowiedz