Aktywne Wpisy
dexterpol +18
W końcu dzisiaj wyplatka po podwyżce wleciala, lvl 26, a jak tam u was? Dalej jebnie za 4k u fabryce smrodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)#pracbaza #praca #korposwiat
Metodzik +131
=====================[DARMOWA GRA NA EPIC]===================
The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition oraz Islets za D̲A̲R̲M̲O̲ w EPIC
OCENA
METACRITIC: The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition metascore: 72 / user score: 6.0, Islets: metascore: 82 / user score: 8.1
STEAM: The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition: Mieszane (965 ocen), Islets: Przytłaczająco pozytywne (759 ocen)
DATA WYDANIA:
The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition 7 marca 2023 (steam)
Islets 24 sierpnia 2022 (steam)
AKTUALNE❗ do
The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition oraz Islets za D̲A̲R̲M̲O̲ w EPIC
OCENA
METACRITIC: The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition metascore: 72 / user score: 6.0, Islets: metascore: 82 / user score: 8.1
STEAM: The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition: Mieszane (965 ocen), Islets: Przytłaczająco pozytywne (759 ocen)
DATA WYDANIA:
The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition 7 marca 2023 (steam)
Islets 24 sierpnia 2022 (steam)
AKTUALNE❗ do
Stream: TVP Sport - French - German - Niemiecki - Inne strony: Program - Relacja tekstowa - Tabela medalowa - Official live results
Przed nami:
19:55 - dziesięciobój mężczyzn: rzut oszczepem (i żurawie, trening, czyli wszystko tylko nie skok wzwyż)
20:05 - FINAŁ skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko-już 1.88 czysto skoczone)
20:50 - ceremonia wręczenia medali - rzut młotem (m)
21:05 - FINAŁ 100 m p/płotki kobiet
21:15 - FINAŁ rzutu oszczepem mężczyzn (Marcin Krukowski)
21:20 - FINAŁ 5000 m mężczyzn
21:45 - dziesięciobój mężczyzn: 1500 m
22:10 - ceremonia wręczenia medali - 100 m p/płotki (k)
22:30 - FINAŁ sztafety 4x100 m kobiet
22:35 - ceremonia wręczenia medali - 5000m (m)
22:40 - ceremonia wręczenia medali - skok wzwyż (k)
22:50 - FINAŁ sztafety 4x100 m mężczyzn
22:55 - ceremonia wręczenia medali - dziesięciobój (m)
Za nami:
11:00 - dziesięciobój mężczyzn: 110 m p/płotki
11:35 - 1. runda sztafety 4x100 m kobiet
11:55 - 1. runda sztafety 4x100 m mężczyzn
12:00 - dziesięciobój mężczyzn: rzut dyskiem
12:20 - el. sztafety 4x400 m kobiet (M. Hołub, P. Wyciszkiewicz, M. Dąbrowska, Iga Baumgart, J. Święty, A. Gaworska)-awans! 6ty czas
12:50 - el sztafety 4x400 m men (K. Duszyński, Ł. Krawczuk, T. Zimny, R. Omelko, P. Dobek, Dariusz K.)-awans!7my czas
13:20 - dziesięciobój mężczyzn: rzut dyskiem
15:15 - dziesięciobój mężczyzn: skok o tyczce
18:30 - dziesięciobój mężczyzn: rzut oszczepem A
19:40 - ceremonia wręczenia medali - 200 m (k)
19:45 - ceremonia wręczenia medali - 3000 m z przeszkodami (k)
#lekkoatletyka #londyn2017 #rio2016 #rio2016polska #sport