Wpis z mikrobloga

@greenlud: 7 sekunda , widać że w pakiecie jest biała substancja , zresztą nie wziąłem tego z dupy . Zobacz odshoty albo przypomnij sobie zachowanie Małysza , wiele razy wyglądał i zachowywał się jak człowiek po "wężach" . Uwierz mi że wiem na ten temat wystarczająco żeby to rozpoznać , dzisiejsze zachowanie tylko potwierdziło to co wszyscy przypuszczali , małysz cpuń
@bigb00m a nie sądzisz, że jak zwiniesz woreczek strunowy to wygląda na biały? Rybak mówił o paleniu i Małysz nagle zaskoczył i wyciągnął worek więc osobiście obstawiam palenie. Dokładnie nie da się określić co tam miał, ale z rozmowy można wywnioskować, że Małysz aka sługa miał marihuaninę. To, że głupek wciąga to wszyscy wiemy, ale zobacz sobie co powiedział rybak kilka sekund wcześniej. Twój filmik kolego pomija bardzo ważne zdanie wypowiedziane przez
@greenlud: Możliwe że jest to trawa, dla mnie wygląda na białą substancję i biorąc pod uwagę możliwości Małysza jeżeli to białe to albo amfetamina albo coś z gówien typu 3cmc, 4cmc, #!$%@? czy inne hexeny - jednym słowem pochodne mefedronu, które są zapewne na chwilę obecną legalne w PL ( wiadomo oprócz fety) , a jeżeli to feta lub marihuana to tak czy siak w świetle prawa dokonał przestępstwa, kwestia jak