Wpis z mikrobloga

korzystał ktoś może z serwisu #gsm #ohm w #czestochowa ? mam do podklejenia w jednym z telefonów ekran bo się odkleił częściowo i przez to wariuje czujnik zbliżeniowy co mnie już doprowadza do szału. Ekran ogólnie działa cały bez zastrzeżeń, kwestia tylko tego, że odkleił się od ramy smartonu u góry. Generalnie wolałbym na miejscu coś z tym zrobić bo wysyłka to dodatkowe 2 dni bez sprzętu ;D
  • 11
@ekumen: byłem pytałem i nawet nie byli w stanie określić ile by to kosztowało nie mówiąc już o zainteresowaniu problemem :D chyba przeszkodziłem obsłudze w nic nie robieniu więc niech sobie tak siedzą dalej :D
PS: rzecz w tym że nie chcę wysyłać bo to przynajmniej 2 dni bez telefonu dodatkowe a jak już to wyślę do sony serwisu a nie :D
@ekumen: no ja byłem w punkcie w m1 i odniosłem bardzo negatywne wrażenie ;)
z tym, że ja nie oczekuję na poczekaniu naprawy, tylko tego bym nie musiał nigdzie telefonu wysyłać bo to niepotrzebnie wydłuża czas naprawy. Nie mówiąc już o tym, że potrzebny jest tylko klej + sprzęt do rozgrzania i usunięcia starego kleju bo ekran całkowicie jest sprawny, czujnik jasności po dociśnięciu też. Sam bym może nawet to ogarnął,