Wpis z mikrobloga

Nigdy nie pojmę, co Jaca Praca widzi takiego w tej bezzębnej menelicy, że ciągle z nią jest. Myślę, że mógłby spokojnie wyrwać jakiegoś niezłego milfa z dzieckiem i mieszkać w normalnym miejscu, a nie w cuchnącej melinie, musiałby tylko się ogarnąć z piciem, ale nie jest on jeszcze na szczęście tak wyniszczony jak Gocha. Ja wiem, że jest oficjalnie bezdomny, ma zawiasy i ścigają go za alimenty, ale na jego miejscu chyba serio wolałbym spać pod mostem niż użerać się bez przerwy z takim roszczeniowym pasożytem jak Gohabaal, która niszczy każdego psychicznie. Jaca to ma naprawde nerwy ze stali, że nie #!$%@?ł jej jeszcze soczystego luja ogłuszcza.
#danielmagical
Rainmaker97 - Nigdy nie pojmę, co Jaca Praca widzi takiego w tej bezzębnej menelicy, ...

źródło: comment_8liEHoo0jDht2DcGsygvKBe5CPceBKY3.jpg

Pobierz
  • 18
@PieknaKobieta: Przecież Gocha jest dorosłym człowiekiem, powinna sama ogarniać, co jest dobre, a co złe. To, że Daniel ją rozpija to tylko część prawdy, bo tak naprawdę sama kradnie po cichu browary, albo nalewa sobie kociołka, gdy nikogo nie ma. Jej alkoholizm trwa od wielu lat, na długo przed streamami.
@Rainmaker97: niekoniecznie. Tam i tak mkzesz tylko spac w nocy, a w dzien musisz chodzic po ulicy. Laznia w innej czesci miasta, w innej obiad, a gdzie indziej pieczywo i ubrania rozdaja. W warszawie np bezdomny, gdyby chcial prowadzic tryb zycia bezdomnego musialby poswiecic 6 godzin dziennie na dojazd do roznych miejsc po potrzebne mu rzeczy i tak codziennie. Wiec wtedy jsca by nie mogl prscowac.
@escobar: otwieram temat. Uważam, ze Jaca jest z Pania Gosia, bo boi sie samotnosci. Poza tym.mysle, ze gdyby kogos znalazl, a bedzie mu ciezko, bo ok- jest przystojny, ale prawe nic nie mowi, jest wycofany, to by odszedl od Magicali.