Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy, ale uważam, że #streetcom zaczyna trochę traktować ludzi nie fair. Miałem dwie kampanie od nich i od pół roku zero zaproszeń. Wszystko wykonywałem rzetelnie i jak trzeba. Ankiety prawidłowo rozwiązywane, że nie ma opcji aby nie być zaproszonym.
Po prostu bazują tylko na nowych osobach i innych którzy mają wysoki ranking zlewają, ciągle tylko zadania do wykonania w panelu, które polegają na spamowaniu facebooka.. W zamian za nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
@ChineseMobilePhones: Co ja mam powiedzieć, jak po kampanii krokera (czyli od bardzo dawna) nie dostałam nic, nawet żadnej ankiety do wypełnienia, kiedy mój niebieski dostaje coś co chwilę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pisałam do nich, ale odpowiedź zawsze ta sama, że mam czekać bo coś tam... Pomyślałam aż, że to może przez to, że pisałam że kroker jest niedobry i nie polecę nikomu, ale w innych kampaniach
@wykopkami: I to też bardzo prawdopodobny powód. Uważam, że cokolwiek im nie spasuje z recenzji to konto ląduje na czarnej liście i już nie weźmie udziału w niczym.
Też pisałem do nich aby uzyskać jakieś wyjaśnienia to jak piszesz, schematyczne odpisywanie i zlewanie tematu..