Wpis z mikrobloga

@Verfix: istnieje PACC, dzięki któremu masz trochę łatwiej. Nie wiem jak teraz, bo zatrzymałem się w czasach 7.6, ale dla PACC były dodatkowe outfity, expowiska i czary. Teraz jest tego pewnie jeszcze więcej. Cena wtedy (2006?) wynosiła 90zł na kwartał, więc #!$%@? niemało. Znajdź lepiej jakiś OTS i zobacz czy Ci podejdzie. Ja ostatnio pykałem sporo na Hexana.net
  • Odpowiedz
  • 0
Nie ukrywajmy, że tibia bez pacca to wersja demo tej gry. Nie ma takich serwerów, o których wyżej wspomniałeś. Jeżeli chciałbyś pograć w tibie za darmo, to polecam Ci jakiegoś OTS'a
  • Odpowiedz
@marahin: zalezy jak chcesz grac. Żeby sobie popykac na securze wystarczy pacc. Ale ostatnio ogladalem sobie co sie dziialo jak ruszyla tortura - czyli server hardcore pvp, to to jest jakis dramat. 20 lvle biegajace z setkami manasow kupionych w store, ktorych na dodatek nie traca po smierci no i jest bug i mozna miec ujemnego capa i miec wiecej manasow niz tak naprawde da sie uniesc XDD generalnie na
  • Odpowiedz
@Kamelot: nowe serwery, jak większość nowości, traktuje mocno jako testy :) co do tego się nie wypowiadam, masz racje, moglem nakreślić ze w sumie doświadczenie mam tylko sensowne na Securze.
Patrząc jednak na Bubbe, Erika i innych zagranicznych youtuberow yo jednak na starych PVP tez da się grać - kupowanie potkow w stróże ma sens tylko wtedy gdy chcesz chamsko PG i być top z low leveli
  • Odpowiedz
@Kamelot: na enfo pierwsze pare dni ustawia gre na nastepne miesiace jak nie lata, nic dziwnego ze laduja sporo euraskow w coiny jak potem im sie to zwroci chociazby z opychania cckow albo tibia coinow ( ͡° ͜ʖ ͡°) na poczatku serwa tibia coiny smigaly po 200gp na markecie, to miales praktycznie 7,50zł~ za 1cc
  • Odpowiedz
@tumulec: no wiadomo ze na tym polega enfo, ze ten kto sie pierwszy wyexpi kontroluje gre i ma przewagę. Dlatego jest to pay 2 win, bo zeby wygrac trzeba płacić i to nie malo, bez tego nawet nie ma sensu zaczynac.
  • Odpowiedz