Wpis z mikrobloga

A jak wyglądają wasze statystyki? Postać sprzed paru questów, siła nie wiem czemu spadła o 1 punkt na parę dni w momencie robienia screena, użysta sztuczka z tagiem na Unarmed dla punktów. Dużo książek kupowanych i czytanych. Bulid klasyczny, na postać co i dokopać umie i gadać potrafi, biega z czymś do bursta i karabinem myśliwskim/snajperką, zasady że Fast Shot nie rusza celowania w Unarmed ;)
#falloutnevada
Pobierz Usmiech_Niebios - A jak wyglądają wasze statystyki? Postać sprzed paru questów, siła ...
źródło: comment_DvrihhaRcXXlWeKQRyHM3okzYxGo1t2F.jpg
  • 7
@Aerdyn: idę na krytyki, a do tego szczęście minimum 6, zresztą mógłbym zejść z charyzmy ale nawet nie byłoby w co pakować punktów - może ew. 1 do siły na Pancor Jackhammera. Ze skillami akurat trafiłem nieźle, bo Small Guns jak zawsze od początku przydatne, Speech coś tam pewnie zawsze działa ale nie gram bez niego, a Barter na początku jak wszystko było drogie i każdy chciał siano pozwolił mi mieć
@Rampampam: ogólnie ładna budowa postaci, tylko ten perk w porównaniu z innymi jest strasznie słaby, jak możesz dostać +5% do krytyka na przykład. Poziomy wbija się dla perków, a nie odwrotnie. I na wszelki wypadek - pisałem to żartobliwie, bo bulid postaci na tyle ładny że myślałem że ogarniasz :)