Wpis z mikrobloga

Siema, dzisiaj chciałbym przestawić Wam kilka faktów o ostatnio popularnym Kruszwilu. Zacznijmy od tego kim on jest. Rzeczywiście ma 16 lat i nazywa się Marek Kruszel. Patrząc na jego legitymację szkolną wynika, że urodził się 23 marca 2001 roku. Oczywiście prowadzi pojazdy bez uprawnień, bo kilka razy widziałem na własne oczy jak jeździ i pytałem się go czy posiada jakieś prawo jazdy, chociażby na kategorię B1.

Pewnie wielu z Was zastanawia się skąd taka młoda osoba może posiadać taki majątek. W tym wpisie wyjaśnię Wam wszystko od A do Z. Tak naprawdę Marek wcześniej był zwykłym dzieckiem, utrzymywali go rodzice. Około pół roku temu zaczął współpracować ze swoim kolegą, którego danych nie chcę podawać, ponieważ mogłoby się to dla mnie źle skończyć. Pieniądze tak naprawdę otrzymywali prawie za darmo. Marek zajmował się pośrednictwem między nielegalnym eksportem papierosów z Polski. Zajmował się przede wszystkim kontaktem z klientami. Teraz nasuwa się pytanie, dlaczego on? Jak możemy zauważyć Marek nie jest osobą, ktora moglaby sie rzucac w oczy i tworzyć podejrzenia. Jako, że posiada znajomości i liczną rodzinę, ktora takze zajmowala sie tym w pewnym stopniu, za granicą nic dziwnego, że wcześniej często tam wyjeżdżał. Wiadomo mi, że Marek nie posiadał ostatnio dobrej frekwencji w szkole, ponieważ robił to co robił.

Marek w ciągu pół roku zdolał zarobić około 200 tysięcy złotych. Niestety nie wiadomo mi co zrobił z tymi pieniędzmi i czy jeszcze cokolwiek posiada.

Wszystkie rekwizyty zegarków użyte na jego filmach to podróbki, sam Marek mi się tym chwalił, ponieważ nawet do szkoły chodził w tych zegarkach. Co do samochód to wiadomo mi, że Marek posiadał własny samochód, którym jeździł od około grudnia 2016 roku. Niestety nie wiem czy dalej go posiada. Było czarne Porsche Cayenne z 2004 roku.

Chętnie pokazalbym moje rozmowy na Facebooku z Markiem, ale nie chcę, aby Marek dowiedział się kim jestem. Wolę pozostać tutaj anonimowy i opiszę Wam jedną z naszych rozmów. Pewnego dnia Marek napisał do mnie właśnie z zapytaniem czy byłbym zainteresowany kupnem większej ilości papierosów, ponieważ wiedział, że jestem osobą paląca. Oczywiście papierosy bez akcyzy. Cena była bardzo przystępna, dlatego trochę zastanawiałem się nad kupnem, lecz kiedy byłem pozniej zdecydowany kupić na próbę kontakt z Markiem nagle się urwał. W wiadomościach bez żadnego problemu opisał mi gdzie jest i czym będzie zajmował się w najbliższym czasie i jak miałaby wyglądać transakcja. Posiadam nawet dokładny adres magazynu, w którym były przetrzymywane papierosy. Mogę jedynie powiedzieć, że znajdował się na obrzeżach Torunia.

Patrząc na to wszystko można wywnioskować, że Marek rozpoczynając karierę na YouTube zapomniał zakryć swojej kryminalnej przeszłości. Moim zdaniem powinien siedzieć cicho, aby takie fakty nigdy nie wyszły. Robię to tylko dlatego, że Marek to złodziej, który okrada państwo i nie zastosowano do niego żadnego wymiaru sprawiedliwości i dalej żyje mu się dobrze za nieswoje pieniądze.

Jeżeli będziecie zainteresowani większą ilością faktów o Marku to chętnie je przedstawię.

#marek #kruszwil #testoviron #afera
  • 5