Wpis z mikrobloga

Siemka, chciałbym napisać wam parę faktów o Marku K. A więc tak razem z Łukaszem W wyłudzają subskrypcje sms przez tworzenie fejkowych stron z bonami itp.Z tego co mi się wydaje zaczęło się to rok temu gdy pierwszy raz zobaczyłem tego szesnastolatka w porsche terenowym. Na początku robili to w serwisie MoneyKing ale jak wiadomo zamknęli właściciela i wtedy Marek zaczął pracować z Łukaszem W i mieszkać w jego domu.Nie tylko wyłudzenia były dobrą stroną Marka jak widać po screenie zajmował się też phishingiem

Na razie nie mogę podesłać wam wszystkich rzeczy na Marka i Łukasza bo dostałem takie zalecenie. Więc spokojnie chłopaki z górnej w Szczecinie za niedługo się zobaczymy i będzie o tym bardzo głośno. A ty drogi Marku na przyszłość nie mów kolegą z klasy jak zarabiasz bo to dzięki nim dowiedziałem się połowy ;)
A i jeszcze jedno jak ktoś myśli ,że Dom jest Marka rodziców to się grubo myli. Dom jest Łukasza a Marek tam przebywa, jak dalej tak pójdzie ten youtube to myślę ,że Pan Łukasz z Markiem wymyślą jakiś ciekawy sposob na zarobek z youtuba a potem z niego uciekną :D
#kruszwil #testoviron
Pobierz kruszwilwiemwszystko - Siemka, chciałbym napisać wam parę faktów o Marku K. A więc ta...
źródło: comment_oS3ebW9zc2t7n2B0m517NUI5TuSa1WWp.jpg
  • 6
Otóż znam sytuacje bardzo dobrze, bo czytałem już inne wątki na wykopie związane z Łukaszem. Łukasz zarabiał w 100 % legalnie, prowadząc subskrypcje sms, która polegała na zapisywaniu ludzi do subskrypcji sms z której można było się w dowolnym momencie wypisać. Prowadzi normalnie działającą firmę zarejestrowana w kraju, sprawdzoną niejednokrotnie przez UOKiK, US i inne instytucje państwowe. Marek nie mógł fizycznie zarabiać pieniędzy, bo ma zaledwie 16 lat, więc jest to niemożliwe.