Wpis z mikrobloga

  • 24
#got #graotron #gameofthrones Najbardziej to bym się cieszył jakby Daenerys spadła kiedyś z Drogona i sobie głupi ryj rozwaliła. #!$%@? naprawdę, jej się tak wszystko zajebiście udaje, że nie mogę tego zdzierżyć. Jak ona będzie siedzieć ma żelaznym tronie to cię, Panie Martin, żadne ścięcia Neda ani Krwawe Gody nie uratują... takie to jest przewidywalne...
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rocky_b to by było nawet zajebiste. Taka podróż przez kilka tomów od wygnańca po prawie osiągnięty tron. Coś ja Mojżesz i podróż do Ziemi Obiecanej.
  • Odpowiedz
@frugo90 Wszystko zajebiscie się udaje? Wiadomo, że ma plot armor, ale strata floty Greyjoyów i sojusznika jakim są Tyrellowie nie nazwałbym udanym, smoka też udało się zranić. Szczerze sam się zdziwiłem jak nagle idealny plan, zaczął się #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@SoulVictus: wszystko jej się udaje, bo pomimo wielu błędnych i durnych decyzji czy pomysłów, koniec końców zyje i jest cała. inni za swoje błędy ponieśli konsekwencje- jedni nie żyją, inni stracili kończynę albo beniza ( ͡° ͜ʖ ͡°), a ona? cała i zdrowa ;/
  • Odpowiedz