Wpis z mikrobloga

hej maniacy jaki karabin szturmowy polecacie do 2000zł (lepiej jak by było koło 1500, ale jeśli bardzo sie opłaca dołożyć parę stów to jestem za). Jakie firmy Waszym zdaniem sa najlepsze. Zależy mi na dobrych osiągach, wytrzymałości i dostępie części. A może nie kupować gotowca tylko coś tańszego tuningować.
Parę lat temu się strzelałem sporo, jednak ze względu na długa przerwę zupełnie nie jestem w temacie. Firm teraz po prostu jest od groma.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!
#asg
#airsoft
  • 5
@karolhh: w tym przedziale cenowym z eMek polecam coś od Krytaca, z innych polecanych firm G&G, VFC, G&P (bez frontów KeyMod), Amoeby, King Arms, Modify ewentualnie Airsoft Systems, E&L (bardzo wytrzymałe zewnętrznie, trochę słabsze wnętrzności). Z AK: LCT, E&L, G&G... Z innych ciekawych rzeczy to bardzo fajny Scorpion Evo 3 od ASG (Action Sports Games) Jak interesowała by cię replika innej broni to pisz, na pewno coś pomogę dobrać.
@lukasb13 @Mikunda : DZIEKI CHŁOPAKI! myślalem o czymś w tym stylu WE albo czyms innym z tej stajni. za moich czasów to było G&G, CYMa, tokio, uhc. okazało sie ze teraz to jest taki wysyp firm ze jestem zupełnie zielony. Kiedyś to długość lufy = fps+celnosc (oczywiście nie tylko to) , dziś nawet nie wiem jak sie za to zabrać.
to WE to jakaś spoko firma? jakie jeszcze sa godne polecenia? celuje