Wpis z mikrobloga

@felixos: przebrnąłeś już przez etap

a na co ci taki mocny silnik na miasto?

?
XD

Ja już przerobiłem przedwczoraj
- "O ładne kombi, pewnie w dizelku?"
- nie, benzyna
- a to ten pewnie 1,8?
- nie, 2,0 T4 200KM
małpa-polak.png "A NA CO CI? HURRR! A ILE TO PALI?!!"
XD
@jack-lumberjack: Wiesz co nie było tak źle :) , nie było pytań dlaczego taki. Każdy kto pytał skąd taki wybór dostawał odpowiedź:
- Potrzebuje tylko małe auto do miasta, najczęściej jeżdżę sam i po drodze odbieram gówniaka od babci , bardzo rzadko jadę z różowym więc pasuje. Małe.. więc nie ma problemu z parkowaniem xD , a co do mocy i wersji to powiem tak, mam już 35 lat na karku,
@felixos: Dzisiaj właśnie odebrałem blachy (targany od wujka adolfa :P w Polsce ciężko było znaleźć coś niebitego i uczciwego). Właśnie przyjechałem do domu... Bujałem się bez celu po mieście i okolicach , powiem tak... Duuużo frajdy, niesamowite wrażenie, drogi się trzyma jak gokart, małe zwinne i 8s do 100 :D, jestem zachwycony XD
@jack-lumberjack: Kiedyś słyszałem tekst że w przypadku faceta to pierwsze 50 lat dzieciństwa jest najlepsze XD , podejrzewam że taż odczuwasz duuuużo frajdy ze smokiem 200KM, 3maj sie Mireczku, Szerokiej i bezpiecznej drogi XD Cieszmy się , teraz pije piwko i Twoje zdrowie xD
@jack-lumberjack: Ja to rozumiem xD, trzeba zobaczyć czy wszystko działa. W sumie wiesz co ?? fajne jest to że człowiek potrafi się z takich rzeczy cieszyć. I nikt mi nie powie, niezależnie od wieku to facet to duże dziecko tylko zabawki się zmieniają. Ja cały czas zaglądam przez balkon i patrzę czy jest... widzę,... i banan na gębie XD. Zdrowie XD