Wpis z mikrobloga

Chcę wam powiedzieć (choć pewnie nikogo to nie obchodzi ;p ) ze dawno nie miałem takie radochy z jazdy samochodem jak po zakupie mojego v40 t4 :D ryj sam się śmieje kiedy słychać turbinkę. Samochód wyglada na dość dobrze utrzymany mechanicznie (nic nie stuka, nic nie puka, lalka, perła itd), więc jeśli dobry Bóg pozwoli, to będę się cieszył dość długo z tego zakupu :D
#volvo
Pozdrawiam serdecznie i jak tylko ogarnę mechanikę i rejestrację samochodu to czekają mnie całkeim przyjemne night ridy :D w #lublin
  • 35
  • Odpowiedz
Ale za £50 ile by nie mial kucy, to przezacny.


@benzdriver: o paaanie :D 50 funciaków za sprawny samochód? Komuś bogatemu nie chciało się dzwonić po firmę złomującą? ;) Jak sprawny to lodzio miodzio.

Za vulvę dałem 9k zł (2003r)
  • Odpowiedz
jak słychać turbinę to posprawdzaj instalacje albo sama turbinę, bo normalnie nie powinieneś jej słyszeć


@croc-o-dile: no nie wiem, nie wyje, po prostu przy otwartych szybach słychać lekki świst jak mu dam klapa w dupę i tyle. Wydaje mi sięto normalne, ale sprawdzę. Komputer nic ni e pokazał.
  • Odpowiedz
jezusku nazarenski. £1900 za 13 letnie volvo???


@benzdriver: nawet mnie nie #!$%@? cenami samochodów XD
Wydaje mi się, (choć mogę się mylić) że tajemnicą niskich cen samochodów używanych w UK jest dość mały rynek na auta z kierownicą po ZŁEJ stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie udawaj zdziwionego, że w PL po tyle chodzą takie auta używane
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack takie niestety sa realia. S60, S80 z poczatku lat milenijnych to samo.
Leza #!$%@? na zlomie. Obok calej masy innych fajnych aut.
Strasznie skislem kilka dni temu, jak Jeffa ( W126 560SEL ) na zlomie zobaczylem... :((((
  • Odpowiedz