Wpis z mikrobloga

Hejka Mirki,

kilka miesięcy temu wrzucałem tutaj podobny wpis. Trochę się pozmieniało, trochę czasu minęło i nadal jestem w punkcie wyjścia. ¯_(ツ)_/¯

Mianowicie: poszukuję pracy na terenie Poznania, ponad dwuletnie doświadczenie kierownicze w obsłudze klienta, social media oraz prowadzeniu sklepu internetowego. Status studenta (marketing, zarządzanie, drugi rok), książeczka sanepidowska, kurs krupierski (xD no szybko liczę jak coś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)). Angielski na poziomie dobrym, hiszpański na podstawowym (muszę sobie sporo/trochę przypomnieć). Działam w kierunku #programista15k ale to zdecydowanie za wcześnie aby szukać pracy w tej branży. Działałem również w copywritingu, tak zwana złota rączka czasów współczesnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłbym wdzięczny gdyby ktokolwiek mógł mnie poinformować jeśli posiadałby informację o jakimś legit zatrudnieniu. Pamiętam, że kiedyś @a__s zainteresowała się moim wpisem, może coś się zmieniło, postawię soczek za pomoc! Ewentualnie jeśli zatrudnicie do wypokpeel to za jakiś czas naprawię tagi! ( ͡º ͜ʖ͡º)

CV mogę podesłać na PW, dzięki z góry Mirki i Mirabelki!

#szukampracy #poznan #praca
  • 6
@zarowix: jeśli jesteś naprawdę dobry into social media, to ze znalezieniem pracy w Poznaniu nie powinieneś mieć problemów. / choć tu chyba wszystkiego po trochu. Skup się na jednej dziedzinie, bo jak ktoś jest do wszystkiego..
@vaxx; no, ale nie rozumiem trochę, szukam aktualnie czegoś aby się utrzymać, więc wypisałem wszystko czym się zajmowałem, szukam czegokolwiek w tym momencie, nawet złożyłem CV do maca xD

to, że za rok planuję programowanie 15k, to po prostu mój mały cel i marzenie

trzeba czasami sprzedać siebie...